Mohli jsme být v tabulce někde jinde, ale na kdyby se nehraje, ví Nešpor, který musí vynechat Spartu

Mohli jsme být v tabulce někde jinde, ale na kdyby se nehraje, ví Nešpor, který musí vynechat Spartu
OBSAHUJE VIDEO

Svou pozici remízového krále potvrdila nyní šestá Sigma také na mladoboleslavské půdě, kde si v rámci dohrávky 17. kola Fortuna:ligy připsala plichtu s pořadovým číslem 8.

Zkušený forvard z Androva stadionu Martin Nešpor bod bral. Letošní střed tabulky je totiž velmi vyrovnaný. "Remíza je spravedlivá pro oba týmy. Každý bod z venkovního utkání je cenný," informoval na webu sigmafotbal.cz svěřenec kouče Radoslava Látala, jehož celek má stejně bodů jako sedmý Baník a o bod více než desáté Pardubice.

Protože ve městě automobilů obdržel čtvrtou žlutou kartu v ročníku, domácí klání se Spartou, které je na programu sedmý únorový den, se ho týkat nebude...

"Mrzí mě, že budu proti Spartě chybět, protože jsem v ní nějaký čas strávil. Příležitost dostane někdo jiný a já mu i celému týmu budu držet palce. Cítím, že máme v týmu kvalitu, zápasy proti Spartě jsou vždy speciální a věřím, že nás to vybičuje k dobrému výkonu," pronesl před střetem s třetím týmem ligy někdejší forvard polských klubů Piast Gliwice a Zaglebie Lubin.

Jak hodnotí umístění Sigmy po polovině soutěže? "Samozřejmě mě hned napadne spousta remíz, které nás všechny v klubu mrzí. Čas už bohužel nevrátíme. Mohli jsme být v tabulce někde jinde, ale to je kdyby a na to se nehraje. Věříme, že druhá polovina sezóny bude pozitivnější. Jednoduše řečeno – chceme udělat co nejvíce bodů. Chceme dělat radost fanouškům výsledky i herním projevem," zakončil na stránkách sigmafotbal.cz třicetiletý útočník s třináctkou na dresu, jenž v Česku působil nejen na Letné, ale právě i v Boleslavi či Bohemians Praha 1905.

Laštůvka by chtěl operovat v Baníku až do léta 2022: Chudák Budinský to bude muset se mnou ještě rok vydržet

Zdroj: sigmafotbal.cz