Tuchel se myšlenkami vrací do Parku princů, odkud bude lákat na Stamford Bridge mladého Maročana

Tuchel se myšlenkami vrací do Parku princů, odkud bude lákat na Stamford Bridge mladého Maročana

Ještě to není tak dávno, co německý odborník Thomas Tuchel seděl na lavičce francouzský titul obhajujícího Paris Saint-Germain.

V současnosti už je ale vše jinak - zatímco v Parku Princů nyní operuje bývalý manažer Tottenhamu Mauricio Pochettino, někdejší kouč Mainzu či Dortmundu již šéfuje londýnským Blues ze Stamford Bridge.

Sedmačtyřicetiletý nástupce Franka Lamparda, jenž po příchodu do Premier League stále neprohrál a momentálně je s Chelsea na páté pozici, by však mohl v létě přivést z francouzské metropole zajímavou tvář.

Zájem nemá o hotovou hvězdu typu Mbappého, Verrattiho či Neymara, leč o mladého a perspektivního záložníka Kayse Ruize-Atilu, u nějž uvádí specializovaný server transfermarkt.com tržní cenu 3 miliony eur.

Právě tento osmnáctiletý Maročan pod jeho vedením úspěšně debutoval v áčku Paříže a nový šéf Mendyho, Thiaga Silvy, Jorginha, Wernera a spol. v něm podle všeho vidí velký příslib do budoucna.

Protože pod Eiffelovkou po odchodu Tuchela ještě nenastoupil a v kalendářním roce 2021 nemá v Ligue 1 ani jeden start, na volání z ostrovů by mohl slyšet.

Tím spíš, když mu nynější kontrakt s PSG vyprší již letos v červnu. Ten, co v minulosti prošel i barcelonskou akademií La Masia, by tak mohl být k dispozici zcela zdarma...

Dva bundesligoví obránci, kteří by mohli mít za pár měsíců nakročeno do bavorské Allianz Areny?

Zdroj: teamtalk.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.