Bořil před EL: Jejich trenér je legenda Premier League, ale pevně věřím, že dvojzápas zvládneme a postoupíme

Bořil před EL: Jejich trenér je legenda Premier League, ale pevně věřím, že dvojzápas zvládneme a postoupíme
OBSAHUJE VIDEO

Sešívaný kapitán Jan Bořil (30) byl po domácím střetu s Baníkem (2:1) spokojen pouze s plným bodovým ziskem. Hra až tak slavná nebyla a také proto se v kabině ihned po závěrečném hvizdu důrazně ujal slova...

Co vše mužstvu vyčítal? "Nehráli jsme týmově. Každý chtěl dát sám gól, úplně zbytečně. Byla tam spousta ztrát, nikdo se moc nenabízel, přestali jsme hrát kombinačně. Vzdali jsme se toho, co nás normálně zdobí. Chtěli jsme mít vzadu nulu, ale nevyšlo to. Mě i další kluky to naštvalo, a tak jsme si to museli vyříkat," přednesl na klubovém webu zadák s minulostí v Mladé Boleslavi i Viktorii Žižkov.

Opět se navíc objevily trable s onemocněním Covid-19. Nemohly by ohrozit přípravu na první duel osmifinálové fáze Evropské ligy? "Myslím si, že ne. Děláme všechno pro to, abychom se nenakazili. Máme tady všechno potřebné, nosíme respirátory, čistíme si ruce dezinfekčními gely. Myslím si, že s tím nebude problém," doplnil kolega Kúdely, Koláře, Zimy a spol.

Glasgow Rangers v domácí Premiership stále ještě neprohráli a po poslední výhře jsou čerstvým šampionem země. Jak vidí postupové šance svého družstva v souvislosti s vyhlídkami na čtvrtfinále? "Bude to zase zápas padesát na padesát. Líbí se mi, jakým stylem tyhle ostrovní kluby hrají. Jejich trenér je legenda Premier League. Moc se na to těším. Pevně věřím, že vyhrajeme, dvojzápas zvládneme a postoupíme," zakončil na slavia.cz ostřílený reprezentant s osmnácti mezinárodními starty.

Titul v kapse a hurá na Slavii. Rangers se na Edenu představí jako skotští šampioni

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.