Hložek: Mezi námi a Slavií není tak velký rozdíl, abychom o to nezabojovali, návrat jsem si představoval gólově

Hložek: Mezi námi a Slavií není tak velký rozdíl, abychom o to nezabojovali, návrat jsem si představoval gólově
OBSAHUJE OHLASY

Po čtvrt roce se Adam Hložek vrátil na trávník a byl u výhry 4:0 nad Příbramí. Osmnáctiletý reprezentant odehrál 30 minut. „Bylo to skvělé. Počítal jsem to, byly to asi 4 měsíce a 10 dní bez fotbalu. Takže to je dlouhá doba a jsem rád, že jsem se vrátil. A že jsem první zápas zvládl zdravotně. Teď už jenom trénovat a dostat se do kondice, která mi dnes ještě chyběla,“ uvedl pro klubový web.

Nedostatek kondice cítil už od začátku. „Projevovalo se, už v prvním sprintu. Mám za sebou opravdu kvalitní tréninky s kondičními trenéry, ale je to obrovský rozdíl oproti zápasu. Ta fyzička pořád chyběla. Teď budu trénovat a chystat se na Plzeň,“ pokračovala sparťanská hvězda na webu sparta.cz.

„Jsme rád, že v tom kluky nenechám. Rozdíl mezi námi a Slavií není tak velký, abychom o to nezabojovali. Musíme se soustředit na tři body z každého zápasu,“ řekl skromně.

Proti Příbrami měl jednu velkou šanci, kterou bohužel neproměnil. „Představoval jsem si návrat gólově, měl jsem tam velkou šanci po přihrávce Adama Karabce. Zkusil jsem to napálit na první tyč, viděl jsem, že tam bylo volno. Ale bohužel, těsně vedle,“ dodal poklad z Ivančic.

Sparta i s Hložkem dominovala a zahájila hon na Slavii, Příbram neměla šanci

Že má Sparta tak kvalitní hráče? To není moje zásluha, žasl Vrba nad výkonem svých svěřenců

Zdroj: sparta.cz