Že má Sparta tak kvalitní hráče? To není moje zásluha, žasl Vrba nad výkonem svých svěřenců

Že má Sparta tak kvalitní hráče? To není moje zásluha, žasl Vrba nad výkonem svých svěřenců
OBSAHUJE OHLASY

Trenér Sparty Pavel Vrba zvítězil i ve čtvrtém utkání po příchodu na Letnou. V dohrávce 21. kola Fortuna ligy jeho svěřenci smetli Příbram 4:0.

„Já jsem nepochyboval, že zápas zvládneme. Samozřejmě jsme věděli, že nás čeká soupeř, který nám nedá nic zadarmo. Vítězství mě těší, po pauze a problémech, které tady byly, je to dobrý vstup do další části soutěže a před dalším zápasem, který nás čeká v sobotu proti Plzni,“ uvedl trenér Vrba pro klubovou televizi.

Návrat Hložka si pochvaloval. „Adam je hráč, který může hrát na více postech. Všichni víme, že je to spíš hrotový hráč, klíčový do ofenzivy. Na druhou stranu, určitě ho budeme chtít v příštích zápasech využít mnohem víc. Jestli to bude na hrotu nebo z křídla… Já myslím, že je mu to celkem jedno. On dokáže tyto posty hrát velice dobře. I na křídle umí svou kvalitu ukázat,“ pokračoval někdejší reprezentační trenér.

Pochvalu zaslouží i všichni střídající hráči. Karabec se odvděčil i gólem. „Je to hlavně zásluhou Sparty, že má takto kvalitní hráče, kteří nepřišli za mě, ale už tady byli. To je spíš pochvala pro klub, že takto pracuje a dokáže si vytipovat zajímavé hráče, kteří dokážou kvalitu mužstva. Kvalita týmu stoupá s kvalitou hráčů. Pro mě to je o to jednodušší, že tady tito hráči jsou,“ přidal sedmapadesátiletý kouč pro web sparta.cz.

Hložek: Mezi námi a Slavií není tak velký rozdíl, abychom o to nezabojovali, návrat jsem si představoval gólově

Sparta i s Hložkem dominovala a zahájila hon na Slavii, Příbram neměla šanci

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.