Kadlec po karanténě: Je to velká škoda, měli jsme dobrou sérii, teď ani nevíme, v jaké sestavě nastoupíme

Kadlec po karanténě: Je to velká škoda, měli jsme dobrou sérii, teď ani nevíme, v jaké sestavě nastoupíme
OBSAHUJE OHLASY

Slovácko má po čtrnáctidenní karanténě a o víkendu klub z Uherského Hradiště utká proti ostravskému Baníku. Stoper celku z jižní Moravy Michal Kadlec dlouho pauzu využil k doléčení šrámů a menšímu odpočinku. V nařízené karanténě se díky domácí posilovně s běžícím pásem mohl udržovat v kondici alespoň nějakým způsobem.

„Já jsem po zápase se Slavií potřeboval doléčit nějaké šrámy, takže jsem tu pauzu využil k tomu. Měl jsem klidový režim a jinak mám doma posilovnu s běžícím pásem, takže ten druhý týden karantény se alespoň udržuji v kondici,“ uvedl zkušený stoper pro klubový web fcslovacko.cz.

Více času věnoval svému synovi. „S malým jsme trávili čas na zahradě u domu a věnoval jsem se rodině. Ono toho moc dělat nejde, maximálně dívat se na televizi a zahrát si na PlayStationu,“ konstatoval někdejší hráč Sparty, Leverkusenu a Fenerbahce.

Se svými spoluhráči je v kontaktu díky sociálním sítí. „Máme na WhatsAppu uzavřenou skupinu, kde si píšeme. Tam jsme se povzbuzovali a zjišťovali jak na tom kdo je. Je to pro nás samozřejmě velká škoda, měli jsme dobrou sérii a i se Slavií jsme odehráli dobrý zápas a teď jsme z toho vypadli. Přeci jen čtrnáct dní je celkem dlouhá doba. Tak dlouhou pauzu jsme neměli ani o Vánocích. Jednak jsme spolu kvůli karanténě nemohli trénovat a ti, kteří byli pozitivní, tak nemohli ani cvičit a udržovat se alespoň v nějaké kondici. Pro ty to bude o to horší,“ uvědomoval si šestatřicetiletý rodák z Vyškova.

Je to nepříjemné. Uvidíme, v jaké sestavě vůbec nastoupíme. Nikdy jsem to nezažil a nachystat se za čtyři dny po čtrnáctidenní karanténě na zápas, je pro nás obrovská nevýhoda,“ dodal.

Dočkal pouze náhradník? Bylo to složité, přednost dostali ti s lepší formou. Ale vzal to jako profík, říká Šilhavý

Zdroj: fcslovacko.cz