Provod: Reprezentace je na vzestupu, je tu parádní parta. Mám z toho všeho perfektní pocit

Provod: Reprezentace je na vzestupu, je tu parádní parta. Mám z toho všeho perfektní pocit

Provod: Reprezentace je na vzestupu, je tu parádní parta. Mám z toho všeho perfektní pocit Svou formu si do národního výběru dokázal přenést z pražské Slavie. Čtyřiadvacetiletý rodák z Plzně v sobotu pomohl svým spoluhráčům k cenné remíze proti Belgii. Poukázal tak na své kvality v náročných zápasech, neboť se v únoru střelecky prosadil v barvách vršovického klubu také proti Leicesteru City v Evropské lize.

„Myslím, že branka byla vyústěním práce celého týmu. Makali jsme do úmoru, je vidět, jak skvělá parta jsme. Bojujeme jeden za druhého. I proto jsme schopni trápit i tak skvělé mužstvo s velkými individualitami, jako je Belgie,“ nechal se slyšet Provod, který zažívá pohádkové jaro na všech frontách.

I proto se hlasitě hovoří, že kolem něj krouží zvuční zájemci, kteří by jej rádi ze Slavie vykoupili. „Je to něco neuvěřitelného. Kdybych se v závěru rozhodl lépe, mohly být góly dokonce dva. Jsem každopádně rád, že se mi povedla střela zpoza šestnáctky. Trenéři mi vyčítají, že bych měl pálit víc, když mám dobrou střelu,“ usmíval se Provod v rozhovoru pro Sport.cz.

Dalším soupeřem české reprezentace je Wales, který by se měl s Českou republikou přetahovat o druhé místo v tabulce. Provod ale věří, že aktuální forma národního výběru by mohla tým přiblížit k vytouženému postupu na MS 2022 v Kataru. „Reprezentace je na vzestupu, kluci jsou skvělí, parta je parádní. Mám z toho všeho perfektní pocit. Musíme mít nejvyšší cíle, bez toho to nejde. Teď nás v úterý čeká další utkání ve Walesu, věřím, že ho zvládneme,“ uzavřel záložník Slavie.

Zdroj: sport.cz