Podcast: Nominujeme na Euro. Je Čelůstka obětní beránek? Chyběl Zima mladíkům? A jaká hvězda Albionu zůstane doma?

Podcast: Nominujeme na Euro. Je Čelůstka obětní beránek? Chyběl Zima mladíkům? A jaká hvězda Albionu zůstane doma?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Prohra s Walesem a remíza s Belgií. Jak se nám líbily výkony českých hráčů v kvalifikaci na mistrovství světa? Měl Zima jet radši s jednadvacítkou? Je Ondřej Čelůstka špatný stoper, nebo pouhý obětní beránek? Zaslouží si letenku na Euro Bořek Dočkal? A co Michael Krmenčík? To vše v nové epizodě podcastu Kontrapresink.

Tři zápasy kvalifikace na mistrovství světa v Kataru a čtyři získané body. Jasná výhra s Estonskem, překvapivá remíza s Belgií a možná trochu smolná ztráta ve Walesu. Jakými výkony se během právě skončeného srazu prezentovali čeští reprezentanti?

Byl gól Romela Lukaka chybou Ondřeje Čelůstky? Máme Jaroslavu Šilhavému vyčítat, že vzal Davida Zimu do áčka kvůli několika minutách, když mohl odehrát Euro jednadvacítek ve Slovinsku? A měl by být českou jedničkou na turnaji Jiří Pavlenka, nebo Tomáš Vaclík?

Zároveň skládáme kompletní českou nominaci. Zaslouží si jet Michael Krmenčík, nebo máme lepší hrotové útočníky? Zbude místo na Bořka Dočkala, nebo už sparťanský středopolař nemá národnímu týmu v současnosti co nabídnout? A které překvapivé neznámé jméno bychom do nominace zařadili?

Stejný proces jsme si pak zopakovali i u reprezentace Anglie. Měl by jet na Euro Trent Alexander-Arnold, který v Liverpoolu nezažívá dobrou sezonu? Koho vzít na stopera a která ofenzivní hvězda Albionu by měla zůstat doma? Kompletní třiadvacítku jmen, která by na Euro podle našeho názoru měla jet, uslyšíte ve druhé části podcastu.

Fotbalový pořad Kontrapresink můžete poslouchat na SpotifyApple Podcasts a Google Podcasts.