Může být nejlepší v Evropě, je to frustrujíící. Tvrdí kritický Mourinho o svém ukrytém klenotu

Může být nejlepší v Evropě, je to frustrujíící. Tvrdí kritický Mourinho o svém ukrytém klenotu

Kdyby hrát to na co má, může být nejlepším hráčem v Evropě. Další bonmot nebo tvrdá realita? José Mourinho má v případě Tanguye Ndombeleho jasno.

Má spoustu talentu, obří potenciál, ale zatím s ním nakládá poměrně ledabyle. Tanguy Ndombele má navíc. Přesvědčeni jsou o tom odborníci, fanoušci a především současný boss Spurs, José Mourinho, který se snaží hráče trochu namotivovat i svými tradičně třaskavými mediálními výstupy. 

"Budu upřímný, je to ten typ hráče, od kterého vždy čekáš víc, než ti dá." začal svou rozpravu pro Canal +, který se na svého krajana neváhal dotazovat. Poté začal s názorem s prvky motivace i kritičnosti.  On má tolik talentu, že od něj vždy čekáte víc. Jeho talent je úžasný. Jeho talent, jeho kreativita ve středu pole, jeho vize hry ... V tuto chvíli nevidím v evropském fotbalu obdobného hráče. Vždy se k němu obracím s tímto: Mám pocit, že může urvat víc. Nikdy nepřekročí hranici úsilí, obětavosti a dokonce ambicí!" mrzí Mourinha.

Vyhlášený maximalista Mourinho je ze svého oblíbence částečně i dost frustrovaný. „Miluji ho jako hráče, ale trochu mě to frustruje, protože mám pocit, že může být ještě lepší, než už je. Když se podívám na reprezentační tým Francie a Tanguy nehraje, neviním Didiera Deschampsa, obviňuji Tanguyho, protože je lepší než ostatní a měl by to ukázat každý den na tréninku a na každém zápase. “ běduje nad nevyužitým potenciálem svého svěřence.

Zdroj: Canal+

 
 
 
 
 
 
 

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.