Je to pro mě skvělý krok a pro moji rodinu také, přiznává po další dohodě se Spartou Nita. Na jak dlouho se upsal?

Je to pro mě skvělý krok a pro moji rodinu také, přiznává po další dohodě se Spartou Nita. Na jak dlouho se upsal?

Přání sparťanských fanoušků se vyplnilo. Rumunský brankář Florin Nita s letenským klubem podepsal novou smlouvu do léta 2023. Ve Spartě působí už od zimy 2018.

„Je to pro mě skvělý krok, pro moji rodinu také a doufám, že budu pokračovat v podobných výkonech. Rozhodnutí pokračovat jsem probíral i se svou rodinou a jsem moc rád, že ve Spartě zůstávám další dva roky,“ sdělil na webu sparta.cz Nita bezprostředně po podpisu smlouvy.

Příznivci Sparty dlouhodobě vyzývali vedení klubu, aby Nitu podepsalo. Rumunský reprezentant několikrát svými zákroky zachránil body v důležitých zápasech.

A sám třiatřicetiletý brankář by rád ještě spoustu důležitých zápasů přidal. „Chci, abychom dosáhli dobrých výsledků. Chtěl bych tady zažít Ligu mistrů,“ zasnil se.

Nezapomněl poděkovat ani fanouškům, kteří ho velmi podporují. „Chtěl bych jim poděkovat, protože oceňují moji práci a dávají najevo, jak mě mají rádi. Doufám, že spolu budeme mít i nadále dobrý vztah. Ještě jednou děkuju!“ Zakončil na webu sparta.cz Nita, jenž si prošel akademií slavné Steauy Bukurešť (FCSB). Nejvíce startů s v Rumunsku připsal za Concordii Chiajna.

NAŠI HRÁČI ŽÁDNÉ EUFORII NEPROPADAJÍ, TVRDÍ BEČKA. JAK SILNÝ JE OČÍCH LETENSKÉHO ASISTENTA JABLONEC?

SE VSTUPEM, KTERÝ TADY ZAŽÍVÁM, JSEM SPOKOJENÝ, ŘÍKÁ VRBA A DODÁVÁ: DO OFENZIVY JSOU TU STRAŠNĚ KVALITNÍ HRÁČI

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.