Látal i Neček na Hané skončí. Tým Sigmy nutně potřebuje nový impuls a Minář už hledá nového trenéra...

Látal i Neček na Hané skončí. Tým Sigmy nutně potřebuje nový impuls a Minář už hledá nového trenéra...

Tabulkově desátá Sigma má za sebou šňůru tří proher s Baníkem, Slavií a Jabloncem a její hlavní kouč Radoslav Látal už ví, že hanácký soubor z Androva stadionu povede jen ve čtyřech zápasech.

Sportovní vedení se totiž s jednapadesátiletým nadřízeným Hubníka, Beneše, Nešpora a spol. dohodlo na tom, že v příštím soutěžním ročníku 2021/2022 už hlavním trenérem hanáckého souboru nebude.

Po doznívající sezoně mu totiž vyprší smlouva, z května 2019 a novou pracovní dohodu již na Andrově stadionu nepodepíše. Společně s ním skončí na současné adrese také jeho asistent Jiří Neček.

"Po vzájemné diskuzi jsme se s trenérem domluvili, že po skončení současné sezóny nebudeme dále pokračovat ve spolupráci. Vzhledem k tomu, že kádr neprojde výraznými změnami, shodli jsme se na nutnosti dodat týmu nový impuls,“ okomentoval dotyčný krok na webu sigmafotbal.cz sportovní manažer Ladislav Minář.

Po novém odborníkovi, který bude k dispozici hned po dovolené na start letní přípravy, už se od prvního květnového pondělí pátrá. "Proto do nové sezóny půjdeme s novým trenérem. Od dnešního dne se budeme snažit hledat vhodného nástupce," přidal na klubových stránkách olomoucký funkciomář, jehož mužstvo se ještě v květnu utká se Slavií, Opavou, Mladou Boleslaví a Slovanem Liberec.

S novým koučem Pilným přišla změna, pro nás je to trošku něco jiného, přiznává Rada

Zdroj: sigmafotbal.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.