Bonucci se nemůže dočkat chvíle, až si s 15 tisíci fanoušky zapěje hymnu: Fotbal s diváky na stadionu je jiný sport

Bonucci se nemůže dočkat chvíle, až si s 15 tisíci fanoušky zapěje hymnu: Fotbal s diváky na stadionu je jiný sport

Úvodní výkop letošního kontinentálního šampionátu obstarají ve věčném městě na tamním Olympijském stadionu výběry Itálie a Turecka.

"Čekali jsme velmi dlouho a už se nemůžeme dočkat, až si společně s patnácti tisíci fanoušky zazpíváme na stadionu hymnu. Tolik pohromadě už jsem jich neviděl ani nepamatuji. Fotbal s diváky na stadionu je docela jiný sport," připomněl webem sport.sk citovaný střední obránci Leonardo Bonucci.

Italský soubor trenéra Roberta Manciniho už je od podzimu 2018 neporažen a jeho série čítá 27 utkání bez zaváhání, což je mimořádná bilance.

Sebevědomí souboru z Apeninského poloostrova navíc dodává i skutečnost, že vyhrál všech 10 kvalifikačních zápasů a to přitom nemá v současném mužstvu vyložené hvězdy, ale spíše poctivé pracanty...

"Naši soupeři možná mají lepší hráče i více zkušeností, ale naší devízou je mládí a energie. Myslím si, že můžeme hrát rovnocenné partie s každým protivníkem. Nemáme Cristiana Ronalda ani Romela Lukakua, ale disponujeme silným týmem. Rádi bychom absolvovali celý program šampionátu až do konce," ozřejmil střední obránce ve službách Juventusu Turín.

Turci ovšem v pátek večer od 21:00 nebudou žádným snadným soustem. Byli to totiž právě oni, kdo ve své kvalifikační skupině ani jednou neprohrál s úřadujícími světovými šampiony. Jednou Francouze porazili a jednou s nimi remizovali.

Tipy na sázení: Turecko vs. Itálie

Zdroj: sport.aktuality.sk