Karabec za Thauvinem, Payetem, Milikem a spol? Na Letné měli první nabídku Marseille odmítnout...

Karabec za Thauvinem, Payetem, Milikem a spol? Na Letné měli první nabídku Marseille odmítnout...

Mladé sparťanské pušky jsou v kurzu a momentálně se nepíše pouze o Adamu Hložkovi a jeho zájemcích, mezi nimiž by měl figurovat i West Ham United.

Jak informoval iSport.cz, zahraniční zájem vyvolal stále teprve sedmnáctiletý reprezentant do jednadvaceti let Adam Karabec.

O letenského odchovance s jednačtyřiceti soutěžními starty za slavné "S" má podle dotyčného zdroje stát slavná francouzská značka Olympique Marseille.

Tu vede od letošního jara známý Argentinec Jorge Sampaoli, jenž na slavném Orange Vélodrome pracuje s hráči jako Thauvin, Payet, Germain nebo Milik, jenž se na jihu země galského kohouta po svém příchodu z Neapole docela rozstřílel.

Pátý tým uplynulého ročníku Ligue 1, jehož konto zdobí deset mistrovských titulů, má za perspektivního středopolaře nabízet až 10 milionů eur.

Stanovisko vicemistra Fortuna:ligy je však podle všeho zamítavé a dotyčná nabídka měla být Čuprem, Rosickým a spol. odmítnuta.

To vše i přesto, že má Karabec na současné adrese kontrakt už jen na dvě sezony a že u něj uvádí specializovaný server transfermarkt.com sumu 1,5 milionu eur.

Na mém seznamu jsou Trávník, Lischka i Kovařík, informoval Rada. Čím ho ve Sportu vytočil Hašek?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.