Boleslav zbrojí! Jarolím přivítal v tamním prostředí Karafiáta, Plechatého, Mešanoviče i Suchého

Boleslav zbrojí! Jarolím přivítal v tamním prostředí Karafiáta, Plechatého, Mešanoviče i Suchého

Realizační tým Mladé Boleslavi půjde do sezony 2021/2022 beze změn, což znamená, že Karel Jarolím bude úzce spolupracovat se sedmičkou Boris Kočí, Marek Kulič, Oldřich Pařízek, Marek Mandelbaum, Václav Kubíček, Lukáš Magera a Václav Štěpán.

S celkem, který se v nejbližší době utká s Pardubicemi, Příbramí, Trenčínem, Ústím, Chrudimí, Varnsdorfem i Viktorií Žižkov, začali mimo jiné trénovat i Ondřej Karafiát, Dominik Plechatý, Ewerton Paixao da Silva nebo Muris Mešanovič, který strávil poslední rok v turecké Süper Lig, v níž v barvách Denizlisporu zaznamenal 6 branek.

Z jarního kádru vypadli Ladislav Takács, Radim Řezník, Václav Drchal, Tomáš Malínský, Martin Graiciar, Michal Škoda, Jakub Diviš nebo Jaromír Zmrhal. V jednání jsou i odchody Petra Mikulce (Chrudim), Jakuba Klímy (Hradec Králové), Jakuba Fulneka (Bohemians 1905) a Antonína Křapky (Karviná).

Do přípravy se naopak zapojili Vojtěch Smrž a Marek Suchý, jemuž vypršel kontrakt v bundesligovém Augsburgu, kde toho příliš mnoho neodehrál a do tuzemského prostředí by se měl vrátit po více než dekádě.

Karel Jarolím už s někdejším stoperem Spartaku Mosvka a Basileje již v minulosti spolupracoval ve vršovickém Edenu a nyní se tak jejich cesty spojí znovu.

Zmrhal se ocitl na Tehelném poli: Jsem nadšený, že jsem ve Slovanu, věřím, že mi tento pocit vydrží co nejdéle

Zdroj: fkmb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.