Plzeň? Šulc už patří do základu, N'Diaye Bílka mile překvapil. Pachlopník si o místo teprve musí říci...

Plzeň? Šulc už patří do základu, N'Diaye Bílka mile překvapil. Pachlopník si o místo teprve musí říci...

Jak do soudobé Viktorie zapadly nové tváře jako Jhon Mosquera, jenž dorazil do Doosan arény ze stadionu U Nisy a Ondřej Pachlopník, který naposledy působil ve Zbrojovce?

"Ondra je mladý hráč, který působil v Brně, kluk do budoucna. Je potřeba, aby dobře pracoval a řekl si o místo. Mosquera už je zkušený, hotový hráč, který prokázal své kvality jak v Bohemce, tak v Liberci," zhodnotil letní příchody Michal Bílek.

Marián Tvrdoň z Ústí nad Labem a Modou N'Diaye z Táborska pak ve Štruncových sadech uspěli na testech. "Modou mě velmi překvapil. Nejen tím, jak snášel tu fyzickou zátěž, se kterou si poradil velmi dobře, ale i herními věcmi. Zvládal to výborně a v zápasech, do kterých nastoupil, nás přesvědčil o tom, že do kádru patří. Jsem rád, že tady s námi bude. Marián je dobrý gólman, kvalitu prokázal už ve druhé lize v Ústí a je to další konkurence pro zbylé dva naše brankáře," přidal idnes.cz citovaný exreprezentační stratég.

V jeho současném áčku se prozatím udrželi i odchovanci Koželuh, Šulc a Hlavatý. První jmenovaný ale ještě možná bude zapůjčen jinam. "Míša Hlavatý už v Pardubicích, kde hostoval, ukázal své kvality. Je to herní záložník, kope oběma nohama, kombinačně je silný. Záleží na něm, jak se prosadí, šanci určitě dostane. Šulcík kvality prokázal, je to člen základní jedenáctky, silný do ofenzivy, po převzetí míče jde přímo k soupeřově brance. Pepa Koželuh je perspektivní, ale potřebuje hrát. U něj ještě zvážíme, zda zůstane, nebo ho pošleme ještě někam na hostování," zaznělo na stránkách idnes.cz z úst šéfa Beauguela, Havla, Kalvacha a spol.

Kádr směrem dovnitř ale ještě stoprocentně uzavřen není. "Přestupní termín potrvá ještě měsíc, uvidíme, jak se situace bude vyvíjet,“ zakončil šestapadesátiletý trenér.

Hašek: Jdu do země, která je trochu v krizi a fotbal tam není úplně prioritou

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.