I v ČFL jde najít zajímavé zboží. Jaká defenzivní osobnost se nachází na soupisce rezervy Dukly?

I v ČFL jde najít zajímavé zboží. Jaká defenzivní osobnost se nachází na soupisce rezervy Dukly?

V rezervě Dukly, která odstartuje nový soutěžní ročník ČFL již za pár dní výjezdem na půdu Záp, se právě teď nalézá i Vojtěch Zárybnický.

Že mladého středního obránce neznáte? Možná je to chyba a server eFotbal.cz tipuje, že o něm neslyšíte naposledy.

Jednadvacetiletý zadák totiž patří pod křídla agentury SPOCS Global Sport, jejíž součástí jsou i Nicolae Stanciu, Patrik Hrošovský, Martin Dúbravka, Ján Grebuš nebo Benjamin Tetteh.

A když už jednou v takové lukrativní společnosti jste a vaše jméno ještě není úplně zářivé, něco přeci jen umět musíte.

Vytáhlý defenzivní specialista, u nějž uvádí specializovaný portál transfermarkt.com tržní cenu 50 tisíc eur, patří již rok a půl dejvické značce z Julisky a kdo ví, jak dlouho v jejím béčku vydrží...

Nynější svěřenec kouče Aleše Majera by totiž mohl mít před sebou zajímavou kariéru a v nižších domácích soutěžích se nemusí pohybovat věčně.

Díky tomu, že je urostlý a že je známý poctivým přístupem k tréninkům, by jednoho dne skutečně mohl klepat i na prvoligové brány.

Jisté zkušenosti už 194 centimetrů vysoký obránce má - v minulosti prošel také Slavojem Vyšehrad, béčkem Teplic nebo Táborskem a někde bude třeba získané zkušenosti zúročit.

Bude to u Bohuslava Pilného na Praze 6, nebo si ho časem vytáhne nějaká jiná klubová adresa? Toť otázka, jíž budou muset zodpovědět až následující dny a týdny...

STŘEŽENÉ TAJEMSTVÍ SLAVOJE VYŠEHRAD? Z JULISKY VYPŮJČENÝ ZÁRYBNICKÝ!
PERSPEKTIVNÍ TVÁŘ DO STŘEDU OBRANY JE TESTOVÁNA V DUKLE. A NEVEDE SE JÍ ZLE
EXTEPLICKÁ DEFENZIVNÍ NADĚJE PŘIJALA DRUHOLIGOVOU VÝZVU A ZKOUŠÍ PRORAZIT POD TOBIÁŠEM V TÁBORSKU