Ladra s Maškem dostali jistotu, že s nimi Jarolím počítá i pro příští dny a týdny...

Ladra s Maškem dostali jistotu, že s nimi Jarolím počítá i pro příští dny a týdny...

Jedním z mála hráčů ze současného áčka Karla Jarolíma, který vyrostl v Mladé Boleslavi, je čtyřiadvacetiletý ofenzivní univerzál Tomáš Ladra.

Ten se ne až tak dávno dohodl na současné adrese na dalším prodloužení pracovní dohody, která ho ve městě automobilů udrží minimálně další dva roky až do 30. června 2023.

Ladra se do Boleslavi přesunul jako mladík z České Lípy a v bleděmodrém trikotu si prošel i mládežnickými mužstvy, s tím, že premiéru v prvoligovém výáběru si odbyl na startu roku 2016.

Zkušenosti v minulosti nabíral také v Pardubicích či Jablonci, ale v poslední době už je pevnou a stabilní součástí prvního týmu, v němž operuje po boku Maška, Matějovského, Skaláka, Ewertona či Karafiáta.

V nejvyšší tuzemské soutěži je předkoly Evropské ligy ošlehaný fotbalista k tomuto datu na 106 utkáních a 14 nastřílených brankách.

Momentálně se jeho tržní cena pohybuje okolo 15 milionů korun a pokud bude pokračovat ve výkonech z poslední doby, kdo ví, za se ještě nenavýší...

P.S.: Až do příštího června prodloužil profi smlouvu s Boleslaví takéšestadvacetiletý Dominik Mašek, jenž má pestré zkušenosti ze čtyř českých a dvou zahraničních klubů.

Čeká nás toho hodně a my chceme udělat v Evropě nějaký dobrý výsledek, hlásí Pleštil

Zdroj: fkmb.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.