Nádherná oslava třicátin. Škoda jen, že člověk nemládne, usmíval se po postupu Štetina

Nádherná oslava třicátin. Škoda jen, že člověk nemládne, usmíval se po postupu Štetina
OBSAHUJE OHLASY

Rodák z Nitry Lukáš Štetina oslavil poslední červencovou středu jubilejní třicáté narozeniny a postup do třetího předkola Ligy mistrů přes Rapid Vídeň byl určitě velmi pěkný dárek.

"Nádherná oslava třicátin. Škoda jen, že člověk nemládne," usmíval se v rámci interview pro web sparta.cz slovenský stoper.

Jak se mu hodnotil postupový duel? "Celé utkání jsem z týmu cítil, že si je jistý, že postoupíme. Jakkoliv. Myslím, že to na nás bylo celých devadesát minut znát. Udržená nula pro stopera je vždycky super. Mám z toho velkou radost," přidal spokojený střední obránce s minulostí v Dukle, jehož slova nabídly stránky sparta.cz.

Jedná se o jeho největší zážitek v rámci jeho několikaleté letenské mise? Někdejší zadák ukrajinského Metalistu neměl problém přiznat, že ano...

"Určitě ano. Jsem tu čtyři roky, postupně se šplháme nahoru. Jsem strašně rád za to, co se teď povedlo. Konečně nám to vyšlo. V první poločase oni nevystřelili na branku, hrálo se na jednu bránu. Bylo to o tom, kdy ten druhý gól dáme. Vůbec jsem nepochyboval, že bychom ho nedali. Kdybychom byli v koncovce klidu, padlo by tam toho víc," vrátil se ke dvougólovému skalpu svěřenec Pavla Vrby, jehož soubor se poslední červencový den představí na libereckém stadionu U Nisy.

Liga mistrů je možná ještě víc než mistrovství Evropy, tvrdí Vrba. V čem může mít Sparta proti Monaku výhodu?

Zdroj: sparta.cz