Škrtel by rád kopal ještě alespoň dva roky. Zláká ho Trenčín, Trnava, nebo snad Banská Bystrica?

Škrtel by rád kopal ještě alespoň dva roky. Zláká ho Trenčín, Trnava, nebo snad Banská Bystrica?

Známý slovenský stoper Martin Škrtel, který se momentálně dává dohromady po vážném zranění a je volným hráčem, ještě nic nebalí a rád by se ještě jednu či dvě sezony udržel na té nejvyšší úrovni.

"Sezona teprve startuje. Na Slovensku za sebou máme první kolo, v zahraničí vše vypukne. Už jsem vícekrát říkal, že ještě nehodlám končit. Rád bych si ještě jeden nebo dva roky zahrál fotbal. Věřím, že se rozhodnu správně a nějaký čas si budu užívat ligové dění," uvedl v interview pro sport.sk renomovaný střední obránce, který prošel Liverpoolem, Zenitem, Atalantou, Fenerbahce i Basaksehirem.

O nabídky nouzi nemá. "Nabídky jsou. Některé konkrétnější, jiné všeobecnější. Když nastane správná doba, věřím, že uděláme dobré rozhodnutí. Něco už éterem proběhlo, ale pořád nemůžeme mluvit o ničem horkém, že bychom byli opravdu blízko dohodě," pokračoval na sport.sk vytáhlý defenzivní specialista s jednadevadesáti starty za Slovensko.

Pokud jde o jeho rodnou zemi, nejvíce je spojován se Spartakem Trnava a podle jeho slov není možná domluva žádnou sci-fi. "Už dříve jsem se nechal slyšet, že na Slovenskou jsou jen dva kluby, ve kterých bych si dokázal představit další působení. Jedním z nich je Trnava a druhý Trenčín. Není tajemství, že se Spartakem jseme byli v kontaktu už alespoň dva roky, až doteď jsem ale chtěl hrát stále v zahraničí. Nyní už jsme se s rodinou přestěhovali na Slovensko, s Trnavou jsme stále v kontaktu a uvidíme, jak to dopadne," přidal na sport.sk šestatřicetiletý rodák z Handlové.

A kdo ví, třeba dojde i na námluvy s Banskou Bystricou. "Možná, že když se trenér Stano Varga dozví, že jsem tu, bude mít zájem. Zatím však k ničemu nedošlo," okomentoval možné spojení s Duklou rázný zadák, který má pořád levé lýtko slabší, než to pravé, ale i tak věří, že díky správnému programu bude progres co nejrychlejší a nejlepší.

Jsme jako Cirkus Humberto, říká o Červených Janovicích Jiránek a dodává: Chceme se dostat do okresního přeboru

Zdroj: sport.aktuality.sk