Zažívám nejkrásnější období v životě, přiznal olomoucký obr Macík. Co povede ke třem bodům proti Pardubicím?

Zažívám nejkrásnější období v životě, přiznal olomoucký obr Macík. Co povede ke třem bodům proti Pardubicím?

Sigma, které chybí dlouhodobí marodi Lukáš Greššák i Jakub Yunis, má před sebou v sobotu odpoledne první domácí klání sezony, v němž dorazí na Andrův stadion Pardubice.

Hanáci budou chtít proti loňskému nováčkovi z východních Čech odčinit těsnou prohru 2:3 na Letné. "Do zápasu jsme vstoupili tak, jsme chtěli. Hráli jsme bojovně a agresivně. Jeli jsme na Spartu s tím, že si věříme na bodový zisk. Nechtěli jsme jen bránit a čekat na brejky. Náš herní projev byl kvalitní. Bohužel, jsme to nepotvrdili výsledkem. Věřím tomu, že to přijde v dalším zápase a body získáme doma," pronesl na webu sigmafotbal.cz slovenský obr mezi třemi hanáckými tyčemi Matúš Macík, jenž se na Spartě blýskl několika vynikajícími zákroky.

Pardubice překvapily minulou sezonu velmi dobrým umístěním v první polovině tabulky. "Pardubice budou kvalitním soupeřem, což ukázaly už v minulé sezóně, kdy jako nováček nebyly daleko od pohárových příček. Záležet bude ale na nás. Musíme se připravit stejně tak dobře, jak na Spartu. Nechceme nechat nic náhodě. Pokud budeme hrát s takovým zápalem jako na Letné, domácí utkání zvládneme,“ pokračoval 198 centimetrů vysoký následovník Aleše Mandouse, jenž už patří Slavii.

Sám osmadvacetiletý rodák z Liptovského Mikuláše, jenž má za sebou několik sezon v Ružomberoku, je součástí Sigmy od letošního roku. Minulý ročník nakonec zakončil třemi ligovými starty, v této sezoně by to mělo být vystoupení mnohem víc. "Mužstvo posílili kvalitní hráči. Bojuje se o místa hlavně v záloze a útoku. Útočníci ukazují na tréninku, že střílet góly umí. Je jen na nich, kdo bude hrát a kdo bude mít větší fazónu," zakončil na sigmafotbal.cz Macík, jenž je osobně i profesně mimořádně šťastný. "Narodila se nám dcera a mám místo v bráně. Zažívám nejkrásnější období v životě.“

Hertha s Daridou i Jovetičem v Innsbrucku přestřílela Liverpool, favoritovi nepomohl ani návrat Van Dijka

Zdroj: sigmafotbal.cz