Vstřelit v každém poločase gól, i víc, to je v silách Slavie, tvrdí Vágner. Čeho se však obává?

Vstřelit v každém poločase gól, i víc, to je v silách Slavie, tvrdí Vágner. Čeho se však obává?

Dvojnásobný reprezentant Česka Robert Vágner, jenž nyní dělá v Plzeňském kraji dopravní značení, v minulosti střílel branky za Plzeň, Teplice, Újpest i Energii Cottbus.

Stopu však zanechal také ve Slavii a Ferenecvárosi Budapešť, což jsou mužstva, mezi nimiž se v úterý večer v Edenu rozlouskne to, které z nich se podívá do čtvrtého předkola Ligy mistrů.

Sedmačtyřicetiletý internacionál je sešívaným "S" pozvaný, na Sinobo Stadium by tak neměl chybět. I on však ví, že pro úspěch bude třeba výrazné ofenzivní zlepšení...

"V postup věřím, proč by nemohla jít dál? Vstřelit v každém poločase gól, i víc, to je v jejich silách," uvedl na webu aktualne.cz západočeský rodák, podle nějž by Jindřich Trpišovský nyní potřeboval ofenzivního bombarďáka typu Milana Škody.

V prvním měření sil to totiž do útoku nebylo vůbec ono. "Gól nedali, to je do odvety starost. Něco lítalo vedle, moc velkých šancí neměli. Avšak v takových zápasech se jich málokdy urodí víc, když se naskytnou, musíte je využít. Jinak na mezinárodní scéně moc úspěšní být nemůžete. Jen se obávám, aby se to doma nestalo Slavii znovu. Musí být produktivnější," podotkl na aktualne.cz autor 72 prvoligových branek ve 301 vystoupeních.

Ten si o svém bývalém chlebodárci z Vršovic, v jehož dresu strávil pět let, udržuje přehled. Ve Fortuna:lize však drží palce hlavně své Viktorii. "Všechno sleduju. Co před několik lety dokázala Plzeň, teď převzala Slavia. Hraje náročný fotbal, daří se jí i v evropských pohárech. Na české poměry určitě nadstandardní mužstvo. Ale jsem rozený Plzeňák. Žiju tady. Na Slavii mám nádherné vzpomínky, když bude hrát s kýmkoli jiným, budu jí přát. Ale ve vzájemném souboji fandím Plzni," uzavřel aktualne.cz citovaný mistr tuzemské nejvyšší soutěže z ročníku 1995/1996.

Skláři začali zbrojit. Moldavskou naději už získali, beka z Pobřeží slonoviny si proklepnou

Zdroj: aktualne.cz