Klokani zažili absolutní zkrat a horor. Musíme to napravit v Prostějově a v Ostravě, burcuje Chramosta

Klokani zažili absolutní zkrat a horor. Musíme to napravit v Prostějově a v Ostravě, burcuje Chramosta

Aktuálně osmí Klokani z Ďolíčku si v sousedském derby o krále Vršovic na úřadující šampiony věřili, nicméně po druhém dějství, které se pro ně stalo hororem, zůstali bez bodu a zaznamenali třetí prohru ligové sezony.

"Po velice nadějném prvním poločase, kdy jsme vedli, přišel absolutní zkrat, horor, který vyústil v pět gólů Slavie a teď tu sedíme, koukáme na sebe, jak je to možný, co se stalo," přiblížil atmosféru v kabině u Botiče zkušený útočník Jan Chramosta, jehož slova vyšla na serveru isport.blesk.cz.

Soubor Luďka Klusáčka přitom opravu věřil, že dokáže smazat sešívaný rekord v neporazitelnosti."Samozřejmě. Už před zápasem jsme doufali, že můžeme být ten tým, který Slavii porazí a ukončí jejich sérii. Vypadalo to nadějně, bohužel to dopadlo jak to dopadlo. V poločase jsme si říkali, že nesmíme přestat hrát a být aktivní, bohužel nástup se nám nepovedl. Hned jsme odkopávali míč z čáry a vůbec jsme se nedostávali na balon. Pak penalta, druhý gól, třetí gól. Neměli jsme štěstí a byli jsme za to potrestaní," smutnil bývalý střelec Mladé Boleslavi či Jablonce, jehož vyjádření nabídly stránky Deníku Sport.

A není výsledek 1:5 až příliš krutý? "Krutý je hodně. Dostat doma pět gólů za poločas, vlastně to bylo do 30 minut. Těžko se to hodnotí. Taky jsme měli šance, ale kdyby to skončilo 3:5...Každopádně máme nulu a musíme to napravit v poháru a v Ostravě," snažil se povzbudit zelenobílou kabinu Chramosta, jemuž se v metropoli nevede špatně a dosavadních 340 minut poskytnutého herního času už přetavil ve tři přesné zásahy, čímž zatím zastínil Keitu i Necida.

Tento týden se mohou Vacek, Květ, Puškáč a spol. těšit na moravský dvojboj na půdě Prostějova a Baníku, který je neporažen už pět utkání v řadě a v tabulce mu náleží pátá příčka.

Hattrick Bořila? To se asi nikdy nestane, usmíval se Trpišovský a vysvětloval tribunu pro Tecla...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.