Druhým odvolaným trenérem je teplický Kučera. Klub chce nového trenéra představit v průběhu týdne

Druhým odvolaným trenérem je teplický Kučera. Klub chce nového trenéra představit v průběhu týdne

Vedení fotbalových Teplic se rozhodlo po nedělním remízovém utkání se Sigmou Olomouc odvolat trenérský štáb v čele s hlavním trenérem Radimem Kučerou.

„Bohužel se po devíti kolech nalézáme na patnácté příčce tabulky a týmu se výsledkově nedaří. Výkony mužstva, až na několik výjimek, nebyly špatné, ale výsledky nepřichází, proto reagujeme takto a budeme tímto chtít tým nastartovat před následujícími koly," uvedl pro klubový web ředitel Teplic Rudolf Řepka.

Kučera působil v Teplicích od listopadu 2020, kdy na lavičce vystřídal odvolaného Stanislava Hejkala. Během několika prosincových zápasů se mu pak podařilo vytáhnout Teplice do vyšších pater tabulky. V jarní části se fotbalistům ve žlutomodrých dresech opět nevedlo a ligovou záchranu měli jistou až po předposledním kole.

V letošní sezóně pak Teplice zaznamenaly pouze jedinou výhru s Jabloncem a dvě remízy v Karviné a nyní doma s Olomoucí. Teplická bilance Radima Kučery se tak zastavila na 34 ligových utkáních, ve kterých se svým mužstvem posbíral 29 bodů za šest výher, 11 remíz a 17 porážek při celkovém skóre 32:65.

Vedení Severočeského klubu chce nového trenéra i s realizačním týmem představit v následujícím týdnu. "V pondělí bude zasedat představenstvo klubu a dále řešit nastalou situaci. Nového trenéra budeme chtít uvést co nejdříve, aby mohl tým začít připravovat na zápas na Slovácku," dodal Řepka pro klubový web.

Zdroj: fkteplice.cz

Někteří hráči si to spletli s exhibicí a vůbec jim to nešlo, zlobil se trenér Slavie po výhře nad Hradcem Králové

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.