Náhrada do srdce obrany po odchodech Varaneho a Ramose? V táboře Realu už mají jasno

Náhrada do srdce obrany po odchodech Varaneho a Ramose? V táboře Realu už mají jasno

Defenzivní řada Realu Madrid utrpěla před touto sezonou citelné ztráty, které se Bílý balet pokusí již v lednu zalepit. Zkušenosti chybí především v srdci obrany, neboť Raphaël Varane zamířil do Manchesteru United a dlouholetá opora Sergio Ramos do PSG. Již v lednu mají započít jednání s novým dirigentem, který aktuálně sídlí na Stamford Bridge.

Sever abc.com přichází se zprávou, že hlavním kandidátem do španělského královského klubu má být osmadvacetiletý německý legionář Antonio Rüdiger. Někdejší opora Stuttgartu či AS Řím přišla do Londýna v roce 2017 za 31,5 milionů liber a odehrála v modrém dresu více jak 159 zápasů.

Poté, co v lednu minulého roku vystřídal Thomas Tuchel u kormidla Franka Lamparda, stal se Rüdiger klíčovou postavou týmu. Je proto zřejmé, že Real nebude mít jednání o jeho uvolnění snadné a Blues se pokusí svou oporu udržet ve svých řadách.

Bílý balet ale tento cíl označil jako prioritu číslo jedna a kouče Carlo Ancelotti přesvědčili výkony obránce nejen na Stamford Bridge, kde se podílel na triumfu v Lize mistrů, ale také v národních barvách Německa, kde zaznamenal již 47 startů. Obr z Madridu vsází také na fakt, že Rüdiger zatím nepodepsal prodloužení smlouvy, která mu končí již po této sezoně.

Zdroj: abc.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.