Mám strach, aby nepřišla vniveč veškerá práce lidí, kteří se postarali, aby Jablonec šel nahoru, říká Švancara

Mám strach, aby nepřišla vniveč veškerá práce lidí, kteří se postarali, aby Jablonec šel nahoru, říká Švancara

Poslední ligové vítězství si připsal Jablonec ještě v první polovině minulého měsíce, kdy se mu povedlo nejtěsnějším možným rozdílem položit na lopatky poslední Karvinou.

V uplynulých dvou ligových kolech proti Hradci Králové a Českým Budějovicím však vždy bral pouze po bodu a také proto tabulkou vzhůru nešplhá a s jedenácti body je po jedenácti kolech až jedenáctý...

Jak vidí jednoho z českých zástupců v Evropské konferenční lize Petr Švancara? "Jablonec ztrácí na údernosti, už se propadl v tabulce do skupiny, která hraje o udržení. Určitě mužstvu neprospívá to, co se děje okolo majitele Mirka Pelty. Hrozí mu devět let vězení, to je pálka. A nemusí jít o jediný soud. Nevíme, jestli v Jablonci nedocházejí finance, ale mám strach, aby nepřišla vniveč veškerá práce lidí, kteří se postarali, aby Jablonec šel nahoru. Až do evropských pohárů. Ale tahle nejistá situace se na mužstvu podepisuje," pronesl na webu aktualne.cz známý mediální glosátor Švancara.

Po čtvrtečním domácím střetu s dánským Randers narazí zelenobílá družina trenéra Petra Rady na Viktorii Plzeň a kdo ví, zda se po výjezdu na západ Čech opět nebude propadat tabulkou. Papírovým favoritem proti lídrovi totiž rozhodně nebude.

Poulolo byl na Hané posazen Benešem. Není to tak, že bychom ho odstřihli, upozorňuje Jílek

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.