Navrátilec Jurečka má spoustu věcí, které Baník potřebuje ve hře a k tomu i nějakou dravost...

Navrátilec Jurečka má spoustu věcí, které Baník potřebuje ve hře a k tomu i nějakou dravost...
OBSAHUJE VIDEO

Osmadvacetiletý zadák Baníku Ostrava Jan Juroška zahájil kvůli návratu po zranění sezonu až v září a svého premiérového startu v základní sestavě svého mužstva se dočkal uprostřed října proti Slovácku (1:2).

Byť jeho celek nebodoval, trenér Ondřej Smetana byl s jeho příspěvkem na pravém kraji obrany velmi spokojen.

Bývalý defenzivní hráč Dukly, Varnsdorfu, Táborska či právě Slovácka by proto neměl chybět v sestavě ani 23. října proti Karviné...

"Moc se mi líbil. Má spoustu věcí, které ve hře potřebujeme. K tomu i nějakou dravost,“ chválil muž zodpovědný za výkony a výsledky momentálně pátého klubu prvoligového peletonu, jehož slova publikoval web idnes.cz.

"Byl to trochu risk, hodit ho do zápasu proti tak fyzicky vyspělému celku, ale už trénuje dlouho a něco odehrál za béčko. Zvládl to. A ani jsem nečekal, že vydrží tak dlouho a v takové intenzitě. Totéž mohu říct o Adamu Jánošovi, který byl v základu rovněž po delší době a patřil k lepším hráčů," uzavřel na portálu idnes.cz spolupracovník Tomáše Galáska.

Zatímco pro Jurošku šlo o čtvrté ligové vystoupení v sezoně a jeho herní vytížení už narostlo na 130 minut, o rok starší Jánoš už byl v akci šestkrát.

Csaplár: Troufá si někdo nazvat střet Teplic s Plzní fotbalem? Kdybych měl v kádru dřevorubce, tolik faulů se nestane

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.