Dosud jsme se prosazovali hlavně ze standardek, teď bychom už rádi skórovali i ze hry, přeje si kouč Randers

Dosud jsme se prosazovali hlavně ze standardek, teď bychom už rádi skórovali i ze hry, přeje si kouč Randers

Dánský celek Randers FC, jenž se ubytoval v libereckém Grandhotelu Zlatý Lev, má na jablonecké Střelnici jasné cíle. Rozvlnit síť ze hry a poprvé ve skupině dosáhnout na tři body.

"V minulých zápasech jsme se prosadili hlavně ze standardních situací, teď bychom už rádi skórovali i ze hry," přednesl jeden z plánů sedmačtyřicetiletý stratég Thomas Thomasberg, jenž vede mužstvo již od léta 2018.

Podle hlavního kouče nebude jeho tým, jemuž patří v dánské Superlize průběžná čtvrtá pozice, ve čtvrtek večer bez šance.

"Jablonec jsme viděli ve všech zápasech skupinové fáze. Je to fyzicky silný tým s dobrými hráči na rychlé protiútoky. Věřím, že se jim dokážeme vyrovnat a pevně věříme ve vítězství našich barev," citoval dánského odborníka web fkjablonec.cz.

Randers, kteří se na EL naladili triumfem na půdě Odense, jsou v základní fázi jednoho z evropských pohárů úplným nováčkem a pobyt na dotyčném poli si proto užívají.

"Je skvělé, že si můžeme vyzkoušet konfrontaci v jiných zemích, evropské zápasy jsou něco speciálního. Už bychom ale v těchto zápasech chtěli také vyhrát. Máme za sebou i s předkoly čtyři duely s bilancí tří remíz a jediné porážky v Galatasaray. Rádi bychom našim fanouškům už udělali pěkný zážitek v Konferenční lize, na který budou dlouho vzpomínat," přidal Thomasberg.

Rada o brankářské volbě: Mlžit rozhodně nechci, ale rozhodneme se až po posledním tréninku

Zdroj: fkjablonec.cz