Sýkora: Bolelo to v neděli, bude to bolet v pondělí, ale pak už se musíme přepnout zpět, pořád vedeme ligu!

Sýkora: Bolelo to v neděli, bude to bolet v pondělí, ale pak už se musíme přepnout zpět, pořád vedeme ligu!

Janu Sýkorovi se návrat do Edenu příliš nepovedl. Jeho Viktoria si odvezla z Vršovic prohru o dvě branky a navíc dohrávala šlágr kola bez tří vyloučených hráčů, což se jen tak nevidí.

Nejprve šel pod sprchy Radim Řezník a to již po jedenácti minutách hry. "Po vyloučení jsme se snažili o to víc stmelit a hrát jako tým, což se povedlo. Věděli jsme, že je před námi ještě 80 minut a že ten zápas chceme zvládnout. Bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo," posteskl si na webu fcviktoria.cz západočeský univerzál.

Hráč se zkušenostmi z polské Ekstraklasy se po předčasném odchodu Řezníka do sprch přesunul na levý kraj defenzivní linie. "Kdysi jsem to hrál, takže nějak vím, jak se v tom prostoru pohybovat. S tím problém nebyl. Jsem na hřišti zvyklý střídat všechny pozice," objasnil rychlonožka se sedmičkou na zádech.

Čtvrt hodiny před koncem mohla oslabená Plzeň vyrovnat, ale Beauguel svou příležitost neproměnil. "Kdybychom to po inkasovaném gólu vzdali, co bychom to byli za tým? Bohužel se nám zápas nepodařilo zvládnout," krčil rameny sedmadvacetiletý fotbalista z Doosan arény.

V sobotu čeká Viktorii duel s osmou Sigmou Olomouc a kromě Řezníka u toho nebudou ani další vyloučení Pernica a Mosquera. "Nemůžeme se v tom pitvat dlouho. Bolelo to v neděli, bude to bolet v pondělí, ale pak už se musíme soustředit na další zápas, abychom ho zvládli. Pořád vedeme ligu a musíme se zpátky přepnout!," burcoval kabinu svěřenec Michala Bílka.

Potřeboval jsem se gólově nastartovat, nemůžu za to, že to vyšlo na Plzeň, všechny karty byly zasloužené, říká Krmenčík

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.