Mandous? Ten borec je fantastický v každém zápase, nepřekvapuje mě, že chytil penaltu, tvrdí Bah

Mandous? Ten borec je fantastický v každém zápase, nepřekvapuje mě, že chytil penaltu, tvrdí Bah
OBSAHUJE OHLASY

Slávisté přistoupili k duelu s Pardubicemi velice zodpovědně a připsali si čtvrtý triumf s čistým kontem v řadě, s tím, že Pardubice byly v Ďolíčku během druhého dějství rozmeteny pěti góly.

Svůj podíl na tom měl i dánský bek Alexander Bah. "O půli jsme si říkali, že musíme hrát více za ně, možná si dávat i delší přihrávky a chodit pro odražené balony. Podařilo se nám to víc než dobře a proměnili jsme naše šance," liboval si třiadvacetiletý svěřenec Jindřicha Trpišovského, pro nějž šlo o dvanáctý ligový start v ročníku.

Pokud jde o vršovickou atmosféru, Slavia hrála téměř doma. "Jasně. Bylo to, jak hrát doma. Fanoušci vždycky přijdou. Pokaždé jsem překvapený, ale jsem hodně šťastný, že nás fanoušci takhle podporují. Dává nám to deset procent navíc," přidal na klubovém webu rychlík s minulostí v SønderjyskE, jehož tým se po čtrnácti kolech posunul na vedoucí pozici, kam podle jeho slov patří.

Na čtvrté nule za sebou je cenná i skutečnost, že v prvním dějství lapil domácím Aleš Mandous penaltu. "Tenhle borec byl skvělý v každém zápase, nepřekvapuje mě, že penaltu chytil. Zase chytal fantasticky jako v ostatních zápasech. To je prostě Mandy právě teď. Je pro nás důležité, že jsme se našli. V obraně jsme neměli perfektní start kvůli hodně změnám v sestavě. Je dobře, že jsme se našli. Zlepšuje se to a můžeme to vidět na čistých kontech," zakončil na webu slavia.cz kolega Kúdely, Bořila, Hovorky a spol., který v repre pauze odcestuje do Dánska, aby si trochu odpočinul.

Cítím se čím dál líp. Dva góly? Taková moje klasika, hlásí znovu sebevědomý Krmenčík

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.