Coufalova těžká kritika Letné rezonuje i den poté. Rada by mu přál zažít Tatru Smíchov, co si myslí Jarolím?

Coufalova těžká kritika Letné rezonuje i den poté. Rada by mu přál zažít Tatru Smíchov, co si myslí Jarolím?

Úterní pozápasová a notně nelichotivá slova krajního beka West Hamu United Vladimíra Coufala o stavu a úrovni letenskémho trávníku vyvolala v domácí branži nejednu reakci. 

Bramborové pole na Letné? Coufal se obul do sparťanského trávníku a marodům z kádru Vrby se nediví...

Co si o kritice pracovitého bojovníka "Cufa" myslí hlavní trenéři Mladé Boleslavi či Jablonce, jejich svěřenci se na sparťanském stadionu představili v posledních dvou měsících?

"Trávník na Letné je specifický. Když jsme tam hráli, tak podklad byl dost tvrdý a na povrchu stříknutý. Nebyl špatný, ale obnášelo to dobré obutí. Kdo se špatně obul, tak měl problém," uvedl na serveru tn.nova.cz pětašedesátiletý odborník z města automobilů.

O dva roky mladší šéf zelenobílé družiny ze Střelnice respektoval exslávistovo vyjádření, názor má ale odlišný. "Nevím, v jakém stavu je terén, ale když jsme tam před dvěma měsíci hráli, tak hřiště bylo v pořádku a neviděl jsem, že by si někdo stěžoval. V Anglii jsou jiné trávníky, jedny z nejlepších. Samozřejmě u nás není ekonomika taková, abychom mohli věnovat trávníkům takovou pozornost, ale myslím, že velký pokrok je v tom, že se trénuje na jiných hřištích, než se hrají zápasy," přidal na tn.nova.cz kouč, jenž v minulosti vedl obě slavná pražská "S".

A to by nebyl "plukovník", aby nepřidal také osobní peprnou poznámku. "U mě si hráči nemůžou stěžovat na hřiště. Dneska se musí umět připravit na všechny varianty a pořádně se obout. Těmto současným fotbalistům bych přál, aby hráli před čtyřiceti lety. Podle těchto vyjádření, pokud by měli absolvovat Tatru Smíchov, tak nevím, jestli by vůbec chtěli nastoupit," usmíval se zaměstnanec Miroslava Pelty, jehož vyjádření nabídl portál tn.nova.cz.

Na Krmenčíka se mohutně pískalo i v reprezentačním dresu. "Jsi h*vado," rozléhalo se z letenských tribun

Zdroj: tn.nova.cz