Vrba: Při příštím reprezentačním srazu možná bude víc hráčů Slovácka a méně hráčů Sparty

Vrba: Při příštím reprezentačním srazu možná bude víc hráčů Slovácka a méně hráčů Sparty
OBSAHUJE OHLASY

Jak velkou ránou pro titulové ambice Sparty je víkendový výprask 0:4 v Uherském Hradišti na půdě nyní druhého Slovácka, které už je neporaženo deset duelů v řadě?

"Pro mě to byla obrovská rána," přiznal šéf letenské lavičky Pavel Vrba, jehož ohlasy nabídl web sparta.cz.

Nemohlo aktuálně čtvrtý tým Fortuna:ligy poznamenat to, že v reprezentační pauze nebyl ani zdaleka kompletní? "Já se na to nechci vymlouvat. Je to realita. Možná při příštím reprezentačním srazu bude víc hráčů Slovácka a méně hráčů Sparty," doplnil na klubových stránkách sedmapadesátiletý odborník.

Mohlo by Slovácko opravdu zasáhnout do boje o titul, který již tři roky po sobě patří konkurenční Slavii? "Slovácko má obrovskou výhodu, že jsou delší dobu pohromadě. Mají trenéra, který tu je delší dobu. To je další velká výhoda. Pokud dokupují hráče, jsou to jednotlivci. Hráče zabudovávají do mužstva. Na druhou stranu, musí si vyzkoušet týdny, kdy budou hrát ve čtvrtek někde a v neděli jinde. Uvidíme, jak to potom zvládnou. Soutěž je ještě dlouhá, uvidíme, co se stane. Víte, jak to bývá s kádry. Když někdo zazáří, tak pak třeba odejde. Pro Slovácko může být problém, když třeba odejdou dva hráči. Může to ovlivnit mužstvo. Slovácko je dobře poskládané, stabilizované, hrají dlouho spolu a to je jejich obrovská výhoda," zaznělo z úst šéfa Hložka, Dočkala, Panáka a spol.

Po vysokém skalpu Sparty se za pár dní představí výběr chváleného kouče Martina Svědíka na jihočeském Střeleckém ostrově, kde je doma desáté Dynamo, které bude chtít odčinit neúspěšný výjezd do vršovického Ďolíčku.

Štetina, Vindheim i Sáček jsou podle Řepky nekopové. Internacionál volá po Vitíkovi, Gabrielovi či Karabcovi...

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.