Z Lingra roste zajímavý příslib pro národní mužstvo. Hráče jako Stanciu nikdo jiný v lize nemá...

Z Lingra roste zajímavý příslib pro národní mužstvo. Hráče jako Stanciu nikdo jiný v lize nemá...

Historicky nejlepší kanonýr českého národního mužstva Jan Koller věští, že by jednou mohla čekat drobného slávistického rychlíka Ondřeje Lingra poutavá reprezentační budoucnost.

Exkarvinský štírek zaujal "Dina" také v posledním ligovém duelu s Jabloncem (5:0). "I když mají červenobílí hodně zraněných, pořád jsou silní. Viz pohled na jejich lavičku proti Jablonci: Krmenčík, Schranz či Lingr, jenž v posledních dvou zápasech coby žolík nastřílel celkem čtyři góly. Může dostat šanci i v poháru a do budoucna z něj roste velmi zajímavý hráč pro reprezentaci," chválil třiadvacetiletého záložníka exsparťan.

V onom povedeném zápase na Sinobo Stadium se mistrovi vrátil do hry také rumunský reprezentant Nicolae Stanciu a je možné, že sehrál svůj nejlepší zápas dosavadní sezony. Také on někdejšího střelce Anderlechtu, Dortmundu nebo Monaka jednoznačně zaujal...

"Proti Jablonci byl pro slávisty základním pilířem jejich hry, především ve finální fázi. Hrál s obrovským přehledem a připravoval jednu šanci za druhou. Pro útočníky musí být radost s ním hrát. Měl slabší období a chyběla mu čísla, ale teď je zase zpátky, jeho finální přihrávky jsou báječné. Takového hráče nikdo jiný v lize nemá," pronesl na konto osmadvacetileté hvězdy člen Realu TOP Praha.

Skvělé výkony obou jmenovaných by se vršovické družině hodily i ve čtvrtek večer s Feyenoordem.

TEPLICE NEJSPÍŠ PROŽÍVAJÍ PODOBNÝ PŘÍBĚH JAKO JÁ VE VIKTORII ŽIŽKOV, KDY JSME SPADLI, VZPOMÍNÁ ŠVANCARA

Zdroj: isport.blesk.cz