Stanciu o nabídkách na odchod z Edenu: Možné je cokoliv, záleží na tom, odkud a z jakého týmu by přišla

Stanciu o nabídkách na odchod z Edenu: Možné je cokoliv, záleží na tom, odkud a z jakého týmu by přišla

Pod devíti podzimními brankami Slavie podepsaný Nicolae Stanciu je expert na přihrávky do gólových šancí a v celé Fortuna:lize je v dotyčné statistice lepší pouze Brazilec Ewerton z Mladé Boleslavi.

V posledních dnech se jméno exsparťana, jehož tržní cena se má pohybovat okolo 7 milionů eur, propíralo s možným odchodem z Edenu, do kterého dorazil v létě 2019 a kontrakt ve Vršovicích má do 30. června 2023.

Podle svých slov nikam za každou cenu přestupovat nechce a v české metropoli je spokojený. "Město je krásné a už ho dobře znám. Jsem tu se ženou a naší malou dcerou, trávíme spolu veškerý čas. Moc se mi tu líbí," informoval serverem isport.blesk.cz citovaný osmadvacetiletý reprezentant Rumunska, za něhož už nastoupil čtyřiapadesátkrát.

Se slávistickým šéfem Jaroslavem Tvrdíkem v osobním kontaktu více méně není. "S bossem se vídáme jen zřídka, ale chodí nám gratulovat do šatny po zápasech. Ale to je tak vše, jinak se s ním nebavíme. Když chce sám něco sdělit veřejně, používá Twitter. Nikdy jsem ho neviděl dělat rozhovor do televize nebo do novin," ozřejmil na stránkách Sportu bývalý záložník Vaslui, FCSB, Anderlechtu i Al-Ahli.

A co možné nabídky na přestup a další budoucnost v roce 2022? "Záleží na tom, odkud a z jakého týmu by přišla. Ale kdyby se to stalo, Slavia bude mít první šanci, za všechno, co jsem tu prožil, a co mi dala. Od léta vstupuji do posledního roku smlouvy a možné je cokoliv. Ale ve Slavii se momentálně cítím velmi dobře. Chci titul a trofeje, to je důležitější než peníze. Až budu odcházet, chci mít hodně trofejí," přiblížil své plány na portálu iSport.cz útočící záložník, jenž patří do stejného portfolia jako Patrik Hrošovský, Martin Dúbravka či Benjamin Tetteh.

Pulkrab mohl být v Polsku spoluhráčem Petráška, na Letné ale nabídku třetího týmu Ekstraklasy zavrhli...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.