Sparťanský seznam posil údajně zahrnuje i nejdražší nákup v historii Sigmy...

Sparťanský seznam posil údajně zahrnuje i nejdražší nákup v historii Sigmy...

Znojmo, Brno a Olomouc. Antonín Růsek (22) zatím v průběhu své kariéry nepůsobil nikde jinde, než na Moravě.

Třeba však nebude trvat dlouho a nejdražší posila v historii Sigmy, za níž na Hané poslali do druhého největšího města Česka před půl rokem 13 milionů korun, si zahraje i v Čechách...

Podle informací dnes.cz má totiž bývalého mládežnického reprezentanta Česka s jedním startem za áčko na svém seznamu možných posil i Sparta.

Produktivita (5 branek a 2 gólové asistence) sice ještě úplně hvězdná není, nicméně v jeho věku se pořád může zlepšovat a moc dobře to vědí i na Letné.

Na Andrově stadionu jsou i proto rádi, že už se jim uzdravil velezkušený David Vaněček a pro jistotu si stáhli z pardubického hostování také další talent Mojmíra Chytila.

Pakliže by navíc Růsek Hanou opouštěl hodně předčasně (kontrakt má podepsán do 30. června 2025), určitě by to bylo za vyšší sumu, než minule, s tím, že by s mohl případný obchod vyšplhat klidně na 20 milionů korun.

Ohledně slavného "S", které by mohlo Sigmě přibalit i např. nevyužitého Václava Drchala, však bude záležet i na tom, jak dlouho se jim ještě podaří udržet Adama Hložka.

Fila už se zdá být pro Slavii jistotou. Které další 3 zahraniční hráče by si dokázali představit v Edenu?

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.