Slávistický hledáček má obsahovat i gólového reprezentanta Severní Makedonie ve službách MTK Budapešť

Slávistický hledáček má obsahovat i gólového reprezentanta Severní Makedonie ve službách MTK Budapešť

Byť si Slavia stáhla z vlašimského hostování gólového mladíka Denise Alijagiče, Jan Kuchta mizí do zahraničí a také Michael Krmenčík se klidně může zdržet v Edenu už jen necelého půl roku.

I proto se sešívaní poohlíží na hráčském trhu po dalším forvardovi, s tím, že podle maďarského tisku jim padl do oka dvaadvacetiletý reprezentant Severní Makedonie Bojan Miovski.

Mladý střední útočník, jenž má podle transfermarkt.com hodnotu půl milionu eur, patří MTK Budapešť, v jehož barvách se na podzim střelecky prosadil sedmkrát, což je více než polovina všech branek aktuálně jedenáctého celku NB I.

Vysoký i rychlý ofenzivní hráč, jenž svými fyzickými parametry připomíná v Portugalsku odloženého Chorvata Petara Musu, už údajně mohl Budapešť opustit, nicméně dvaadvacetinásobný mistr Maďarska měl odmítnout nabídku ve výši milion eur. Jaroslav Tvrdík a spol. by tedy museli finančně ještě přitvrdit.

A lídr Fortuna:ligy navíc není sám, koho nejproduktivnější fotbalista MTK se smlouvou do léta 2023 zajímá - atraktivní má přijít také německému Freiburgu nebo italské Atalantě Bergamo.

Překvapivou sešívanou posilu Blechu hrozně posunul kouč Hyský: Jít z druhé ligy rovnou do Slavie je obrovský skok

Zdroj: zonglmagazin.com

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.