Proč si ještě slávista Tijani na Stínadlech nekopl? Zapojí se, až se zlepší jeho kondiční i silové testy...

Proč si ještě slávista Tijani na Stínadlech nekopl? Zapojí se, až se zlepší jeho kondiční i silové testy...

Třetí lednový čtvrtek naberou Teplice směr turecký Belek, kde se v rámci svého herního kempu utkají s bulharskou Slavií Sofia, ukrajinským Lvovem a rakouským Rapidem Vídeň.

"Vydáme se tam s kádrem, který by měl zůstat pro jaro, a s hráči, kteří si o to řekli," avizoval na webu idnes.cz hlavní kouč žlutomodré družiny Jiří Jarošík.

Trenéra totiž zklamal poslední přípravný zápas s druholigovým Táborskem (3:3), kdy ho několik jedinců rozhodně nepotěšilo...

"Hráči, kteří dostali šanci, si o to moc neřekli. Určitě to budeme řešit," avizoval čtyřiačtyřicetiletý odborník ze Stínadel, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

Exreprezentant navíc stále nemá mužstvo kompletní a to kvůli marodce. Naposledy nemohli hrát Ledecký či Succar, s tím, že Mareš, Shejbal a Tijani ještě neodehráli v roce 2022 ani jeden přípravný duel.

"Mareš doléčuje svalové zranění, bude to chvíli trvat. Shejbal má problém s lýtkem, menší ruptura, musí si dát pauzu, což je škoda. A Tijani má tréninkové manko plus ještě nebyl fit, když přišel. Potřebuje trénovat. Až se zlepší jeho testy, jak kondiční, tak silové, zapojíme ho," přednesl na idnes.cz nadřízený Grigara, Žitného, Kučery a spol.

Zmíněný čtyřiadvacetiletý stoper z Pobřeží slonoviny si udělal v české branži jméno v barvách Vysočiny Jihlava, odkud si ho pořídila Slavia, ve které se ovšem zatím neprosadil. Po hostování ve Slovanu Liberec ho tak čeká také dobrodružství právě u sklářů.

Už tě nepotřebujeme, slyšel Vacek od vedení Bohemians. Zájemci se ozvali z Česka i ze zahraničí, přiznal záložník

Zdroj: idnes.cz