Plzeňský boss Šádek údajně nabízí Slavii perspektivního Šulce. Co by si za něj představoval?

Plzeňský boss Šádek údajně nabízí Slavii perspektivního Šulce. Co by si za něj představoval?

I když má mistrovská Slavia středopolařů habaděj, po prodeji Nicolae Stanciua by se klidně mohla na hráčský trh dívat znovu.

Lídrovi Fortuna:ligy má být dokonce v těchto dnech nabízen jednadvacetiletý klient agentury Nehoda Sport Pavel Šulc, jenž je jedním z mála odchovanců Viktorie, jimž se v poslední době podařilo v Doosan aréně prorazit.

Karlovarský rodák má na západě Čech sice kontrakt až do 30. června 2023, nicméně podle Deníku Sport ho nabídl úřadujícímu šampionovi sám vlastník Adolf Šádek.

Za mládežnického reprezentanta si u sportovního ředitele Slavie Jiřího Bílka řekl o sumu 1,2 milionu korun, což je v přepočtu zhruba 30 milionů korun a jde o přibližně stejnou částku, jaká u jeho jména svítí na specializovaném serveru transfermarkt.com.

Druhý tým tabulky ze Štruncových sadů se pořád ještě neprodal a protože si nemůže finančně vyskakovat, pomůže mu jakákoliv finanční injekce.

Zaměstnavatel trenérů Michala Bílka a Pavla Horvátha by se ho navíc nezbavil s úplně těžkým srdcem, neboť jak Jan Sýkora, tak Aleš Čermák, se zdají být produktivnější.

Bývalý hráč Jihlavy, Opavy i Českých Budějovic hraje nejvyšší soutěž od podzimu 2019 a dosud v ní nastřádal pět branek, s tím, že jeho chlebodárce by si představoval ještě o něco lepší bilanci. Nemohla by to být výzva právě pro Jindřicha Trpišovského, jemuž už se ve podařila probudit nejedna ospalá princezna?

Synergie mezi Ostravou a Kuzmanovičem bude pokračovat: Baník byl pro mě jediná priorita, hlásí Srb

Zdroj: isport.blesk.cz