Krmenčík se prosadil jen ve Viktorii, jinde nic moc. Vypadá to, že jeho výkonnost jde dolů, tvrdí Švancara

Krmenčík se prosadil jen ve Viktorii, jinde nic moc. Vypadá to, že jeho výkonnost jde dolů, tvrdí Švancara

Petr Švancara označil slávistické trápení s Karvinou (0:1) za typický zápas blbec, ve kterém by favorit neskóroval, ani kdyby hrál dva dny. Podle něj to však bude pouze ojedinělý výpadek a nikoliv start nějaké krize...

Bez Jana Kuchty a Nicolae Stanciu je však kádr Jindřicha Trpišovského oslaben. "Kuchta a Stanciu, to je takový zásah do sestavy, že se to musí projevit. Při tolika centrech do vápna by Kuchta nějaký gól prostě dal. On takový je, to je typ Lafata, umí se prosadit," uvedl na webu sport.cz "mercedes".

Osmadvacetiletý Krmenčík figuroval v základní sestavě, což se mu ve Fortuna:lize poštěstilo teprve počtvrté, nicméně z plochy se poroučel už po hodině a svůj poslední gól tak zaznamenal přesně před třemi měsíci.

"Slýchávám názory, že Krmenčík je lepší než Kuchta, že se časem prosadí. Jeho reprezentační bilance 28 zápasů a devět gólů k tomu trochu i směřuje, to jsou dobrá čísla. Ale on se prosadil jen ve Viktorce, jinde nic moc. A vypadá to, že jeho výkonnost jde dolů. Kdežto Kuchta byl správný žralok, který šel po gólech a uměl šance proměňovat. Dva roky v nové mistrovské Slavii nejlepší střelec, to není náhoda. Tím, že ho pustila, udělala Slavia chybu. Stanciu je asi něco jiného, tam vidím politiku čínského majitele," uzavřel na sport.cz Švancara, jehož jediným zahraničním klubem kariéry byl Inter Bratislava, jímž krátce prošel před šestnácti lety.

Fila i Jurásek jsou podle Tvrdíka budoucí reprezentanti: Je možné, že je fanoušci uvidí ve slávistickém dresu

Zdroj: sport.cz