Nový defenzivní štít pro Starou dámu? Allegri ukázal na jméno, které by si tam uměl představit

Nový defenzivní štít pro Starou dámu? Allegri ukázal na jméno, které by si tam uměl představit

Stará dáma nezažívá další příliš vydařenou sezónu a trenér Massimiliano Allegri již avizoval, že si cesta zpět na vrchol vyžádá v létě celou řadu změn v týmu. Jedním z postů, které chce Juventus posílit je i místo defenzivního záložník a trenér ukázal na jméno, které by si tam dokázal představit.

Bianconeri již delší dobu pošilhávají po osmadvacetiletém ghanském reprezentantovi, jenž by měl být během letního přestupového okna lákán do Turína. Thomas Partey je stabilní součástkou Arsenalu od roku 2020 a jeho trenér Mikel Arteta nechce o jeho uvolnění ani slyšet.

Allegri jej chce přivést i navzdory tomu, že v lednu podepsal Denise Zakariu. Jednou z možností je i hráčská výměna, neboť Arsenal si před pár měsíci brousil zoubky na Arthura Mela. Arsenal drží Parteye pod smlouvou s platností až do roku 2025, proto je zřejmé, že jeho vykoupení by nemuselo přijít italského obra levně.

Africký záložník přišel do Londýna z Atlétika Madri za 45 milionů liber a očekává se, že jeho současná cenovka bude daleko vyšší. To by mohl být pro Juventus problém, neboť není žádným tajemstvím, že finanční potíže by se měly projevit v jeho možnostech na přestupovém trhu.

Zdroj: tuttosport.com