Velké kluby? Nikoho se nebojím. Když budeme hrát proti Leicesteru či Římu, jsem připravený, hlásí Sor

Velké kluby? Nikoho se nebojím. Když budeme hrát proti Leicesteru či Římu, jsem připravený, hlásí Sor
OBSAHUJE VIDEO

Jedna z hvězd osmifinálové fáze Evropské konferenční ligy Yira Sor byla vidět i v postupové odvetě s Lincem (3:4), když se podepsala pod jednu branku a jednu gólovou asistenci.

Jak se mladý Nigerijec cítí po postupu mezi nejlepších osm klubů soutěže? "Jsem šťastný a cítím se moc dobře. Podali jsme dobrý týmový výkon. Kluci tvrdě bojovali a postoupili jsme do dalšího kola. Nebylo to lehké, přišli jsme o dva hráče a hráli jsme v devíti. Byl to opravdu těžký souboj a jsem rád, že jsme postoupili," lebedil si bývalý zadák Baníku Ostrava, jehož slova nabídl web slavia.cz.

V EKL nasázel již pět branek, což je na nováčka úctyhodný počin. "Vždycky říkám, že mi kluci hodně pomohli. Nebylo to jednoduché. Snažím se do toho dát všechno a využít každou příležitost. Máme dobrou taktiku. Musím poděkovat trenérskému týmu za to, že mi dal takovou příležitost, díky které jsem teď mohl udělat tuhle gólovou šňůru. Mám ze sebe radost," usmíval se kolega Holeše, Mandouse, Masopusta a spol.

Nesedí mu náhodou fotbal na evropském poli více, nežli Fortuna:liga? "Myslím, že trenéři to ví, protože v domácí soutěži je víc soubojů a je to těžké. V Evropě hrajeme víc takticky. Asi to tak do jisté míry je. Jsem ale připravený hrát kdekoliv," ubezpečil sešívanou obec jednadvacetiletý fotbalista, který vyšel obhájce titulu na 40 milionů korun.

Jakého soupeře by si přál pro čtvrtfinále? "Jsem hodně namotivovaný zahrát si proti velkým klubům. Nikoho se nebojím. Když budeme hrát proti Leicesteru nebo Římu, jsem připravený," zakončil na slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Vízek má pravdu: Plzeňské řvaní na sudí není normální. Jako to, že v čele LFA, jež to má řešit, stojí „řvoun“ Šádek

zdroj: SK Slavia Praha