Limberskému imponuje tvrdá hra Buchy a utahuje si ze sešívané ofenzivní síly: Za mě jsou kouzla zbavení

Limberskému imponuje tvrdá hra Buchy a utahuje si ze sešívané ofenzivní síly: Za mě jsou kouzla zbavení

I když byla vedoucí Viktoria za svou defenzivní taktiku ve šlágru 27. kola proti druhé Slavii lehce kritizována, cíl v podobě udržení prvního místa se jí povedl a přesně v tomto duchu vše hodnotil i její bývalý dlouholetý zadák David Limberský.

"Pasivní Plzeň? Spíš to byla aktivní obrana, Plzeň si pro ten bod došla. Za mě hodně dobrý," chválil své bývalé spoluhráče z Doosan arény osmatřicetiletý zadák třetiligové Jiskry Domažlice, jehož názor vyšel na portálu isport.blesk.cz.

"Limba", který si v minulosti krátce vyzkoušel i italské a anglické prostředí, byl ve Štruncových sadech osobně přítomen a vše tak mohl pozorovat na vlastní oči. "Slávisté neměli kromě gólu ani jednu šanci, já jsem velmi spokojený s tím, že pořádně nevystřelili na bránu. Za mě jsou kouzla zbavení," rýpl si do jednoho z kandidátů na titul exreprezentant se čtyřiceti mezinárodními starty, který poslední ligový tahák glosoval na webu iSport.cz.

Za červenou kartu a následné vyloučení se držitel pěti plzeňských titulů z let 2011 - 2018 nezlobil ani na exslávistu Pavla Buchu. "Lidé se mnou asi nebudou souhlasit, ale já jsem velký fanoušek Pavla Buchy. Líbí se mi jeho tvrdá hra. A ten jeho poslední zákrok? Ten jsem neviděl," uzavřel na stránkách Sportu Limberský a to s jasným odlehčeným odkazem na to, komu přeje a komu naopak v rámci letošní tahanice o primát nefandí.

Probrání se Plzeň k titulu? V tabulce pravdy už o vedení přišla. Sudí Raczkowski byl horší než Marciniak v derby

Zdroj: isport.blesk.cz