Trpišovský o komplimentu Vrby: Když vás chválí takový trenér, který toho tolik dokázal, je to vždycky příjemné

Trpišovský o komplimentu Vrby: Když vás chválí takový trenér, který toho tolik dokázal, je to vždycky příjemné
OBSAHUJE VIDEO

Sešívané "S" o víkendu po jasné výhře v Teplicích chválil sparťanský šéf Pavel Vrba, který jednoznačně ocenil slávistický výkon na rotterdamském De Kuip.

Zároveň hovořil o tom, že doufá, že bude evropská jízda pražského rivala z Edenu pokračovat co nejdál. Důvodem je tříštění sil a šance pro jeho tým...

"Mám radost, že nás chválil, protože když vás chválí takový trenér, který toho tolik dokázal, tak je to vždycky příjemné. Jsou na to dva úhly pohledu. Když se nám vrátil Provod, Hovorka, Jurasák a Fila, tak je na jednu stranu naopak dobře, že máme více zápasů a můžeme je více vytížit. Někdy je dobré nečekat celý týden. Je to také o rozpoložení. Když odehrajete dobrý zápas v Evropě, tak vám to dodá určitou pohodu do ligových zápasů, viz. příklad u Traorého. To týmu pomáhá, pokud se daří. Je dobré, že nemusíme čekat až na zápas s Jabloncem a můžeme si zahrát zápas ještě před tím ve čtvrtek. Takže určitě bych neměnil a jsem radši, že hrajeme dvě soutěže zároveň," uvedl na stránkách slavia.cz muž zodpovědný za výkony a výsledky aktuálního lídra tabulky, který má za sebou přesvědčivý skalp předposledních Pardubic.

"Nejradši bych hrál tři soutěže jako vloni, ale hrajeme bohužel už jen dvě. Samozřejmě to nese nějaké věci k víkendu, protože s Pardubicemi by nebylo tolik změn, kdybychom ve čtvrtek nehráli. Ale určitě bychom neměnili, bonusy z hraní více zápasů spíše převažují nad tím, že nás to třeba občas ve čtvrtek a neděli stojí síly. Máme ale dostatek hráčů, abychom to zvládli a jsme rádi, že zápasy v Evropě můžeme hrát. Takže bych to bral celkově spíše jako výhodu," uzavřel na slavia.cz Trpišovský, jehož mužstvo se po odvetě EKL představí na jablonecké Střelnici.

Dochází k postupnému uzavírání první ligy? Kroutí se v režii LFA soutěžní řád? Má zasáhnout odvolací komise?

Zdroj: slavia.cz