Ronaldova další budoucnost na Old Trafford? Berbatov, Keane i Ferdinand radí Ten Hagovi následující...

Ronaldova další budoucnost na Old Trafford? Berbatov, Keane i Ferdinand radí Ten Hagovi následující...

Cristiano Ronaldo z Manchesteru United si dokázal i ve svých sedmatřiceti letech udržet úctyhodnou sérii, když už 13 soutěžních ročníků v řadě zaznamenal alespoň 30 přesných zásahů.

Zatímco za Rudé ďábly z Old Trafford si připsal v dosavadní sezoně 24 tref (v rámci Premier League vstřelili více gólů pouze Mohamed Salah a Son Heung-Min), za portugalskou reprezentaci skóroval šestkrát.

"CR7 dokazuje, že i v 37 letech to v Premier League pořád zvládne. Rád ukazuje lidem, že se mýlí a jsem si jistý, že v tom bude chtít pokračovat a hrát ještě několik let. Až jednou skončí, bude to smutný den pro fotbal, protože je jedním z opravdových velikánů," chválil kanonýra o čtyři roky starší Bulhar Dimitar Berbatov, jenž se s ním svého času potkal na Old Trafford.

Protože se čeká na rudé straně Manchesteru po příchodu nového manažera Erika ten Haga velký třesk, jeho budoucnost v divadle snů se zdá být nejistá. "Vím, že tyto spekulace existují, ale nedokážu si přestavit, že Ronaldo v příští sezoně nebude v Manchesteru United, pokud se v létě něco drasticky nezmění. Když se podíváte na góly, které dává, pořád je nebezpečný a každý trenér by s ním určitě chtěl pracovat," nechal se slyšet portálem sport.sk citovaný Ir Roy Keane, jenž zanechal v Manchesteru také velkou stopu.

Podobně smýšlí i další velká postava United Rio Ferdinand, podle něhož by si měl Ten Hag bývalou hvězdu Realu v mužstvu ponechat a nechat ho přizpůsobit svou hru ve prospěch celého mužstva. "S věkem to u něj bude klesat, což je normální, v sedmatřiceti letech už nemáte takovou rychlost. Musíte pracovat rozumně a Cristiano není hloupý," uzavřel bývalý dlouholetý reprezentant Albionu, jehož názor zveřejnil portál sport.sk.

Jak to vidíte vy - oslaví odchovanec Sportingu Lisabon v trikotu dvacetinásobného šampiona Anglie také své osmatřicáté narozeniny, které bude mít příští rok v únoru?

V Allianz Areně změnili názor a nalepili cenovku na svého osvědčeného kanonýra...

Zdroj: sport.sk