Návrat do Sassuola se nekoná. Haraslín je rád, že může přemýšlet o další sparťanské sezoně...

Návrat do Sassuola se nekoná. Haraslín je rád, že může přemýšlet o další sparťanské sezoně...

Rychlonohý reprezentant Slovenska se čtyřiadvaceti mezinárodními starty Lukáš Haraslín se stal kmenovým hráčem Sparty. V průběhu jarní fáze Fortuna:ligy totiž splnil podmínky, které automaticky přetavily jeho hostování ze Sassuola v trvalý přestup.

Byť zaznamenal nějaké branky i gólové asistence, ročník snů rozhodně neprožil a rád by to změnil třeba již v příští sezoně 2022/2022...

V té nedávno skončené zasáhl do 42 zápasů a patřil k těm, na které se v sedmé městské části metropole spoléhalo. "Uvědomuju si, že na jaře pak některé mé výkony nebyly úplně nejlepší, ale vždycky se snažím udělat maximum pro mužstvo. Pořád je na sobě potřeba dál pracovat, abychom se i v budoucnu přiblížili podobným výkonům jako na podzim proti Slavii nebo Rangers," uvedl na stránkách sparta.cz kolega Karabce, Vitíka, Wiesnera a spol.

Šance pokračovat v české metropole si váží. "Jsem rád, že v klubu zůstávám natrvalo a můžu už přemýšlet o příští sezoně. Je před námi docela dlouhá přípravná část, takže se chceme přichystat co nejlépe," ubezpečil letenské publikum brzy šestadvacetiletý fotbalista s minulostí v Parmě či Lechii Gdaňsk.

"Šulo, ať je tvé další působení v ACS co nejúspěšnější. Jsme rádi, že naše společná cesta pokračuje," zaznělo na stránkách sparta.cz.

Baník jedná se Slavií o Takácsovi, Koncevoj nedostal vízum a Ekpaie, Janoška ani Faltu nový trenér Vrba nechce

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.