Pažit na Stínadlech po delší době okusí i Verbíř, Vachoušek, Potočný, Mahmutovič, Zelenka, Rilke, Horváth, Lengyel a další

Pažit na Stínadlech po delší době okusí i Verbíř, Vachoušek, Potočný, Mahmutovič, Zelenka, Rilke, Horváth, Lengyel a další

Zatímco David Limberský (38) už má svou rozlučku v Plzni za sebou, Admir Ljevakovič (36) a Jan Rezek (40) teprve své poslední sbohem prvoligovým Teplicím řeknou.

Stane se tak poslední květnovou sobotu od 15:00, s tím, že výběr bosenského středopolaře povede Petr Rada, zatímco soubor bývalého útočníka Sparty i Plzně povede František Straka.

A co sestavy? V tuto chvíli je plán takový, že po boku Ljevakoviče nastoupí např. Radim Breite, Štěpán Vachoušek, Pavel Verbíř, Jakub Mareš, Michal Doležal, Roman Potočný, Tomáš Vondrášek, Antonín Rosa či Aidin Mahmutovič.

Český exreprezentant, jenž prošel také ruským, kyperským i čínským prostředím, bude moci počítat s Tomášem Grigarem, Zdenko Frťalou, Romanem Lengyelem, Dušanem Tesaříkem, Luďkem Zelenkou, Radkem Divackým, Emilem Rilkem, Pavlem Horváthem, hercem Markem Taclíkem či dvojicí hudebníků z kapely Kabát Otou Váňou a Tomášem Krulichem.

Ze známých tváří bude na Stínadlech absentovat Martin Fenin a Edina Džeka nepustí povinnosti.

Loučit se mimochodem nebudou pouze nynější tahouni béčka sklářů, ale také dlouholetý masér Eduard Poustka.

V roce 2018 by Teplice spadly. Uzavřená soutěž nudí. Uplatněme rumunský model: 6 o titul, 10 o záchranu!