Stanciu si podmaňuje čínskou Super League, nováček z Wu-chanu odstartoval sezonu přímo ukázkově...

Stanciu si podmaňuje čínskou Super League, nováček z Wu-chanu odstartoval sezonu přímo ukázkově...
OBSAHUJE VIDEO

Byť je klub Wu-chan Three Towns v čínské Super League nováčkem, do nového soutěžního ročníku vstoupil velice suverénně a zbylé konkurenci ukázal, že boj o záchranu by se ho týkat neměl.

Po dvou kolech okupuje nový zaměstnavatel devětadvacetiletého rumunského reprezentanta Nicolae Stanciua první příčku s plným počtem šesti bodů a dechberoucím skóre 10:0.

Bývalý záložník Sparty i Slavie o sobě dal vědět hned při svém druhém vystoupení v bílomodrých barvách, když proti Kantonu Evergrande udeřil dvakrát z přímého kopu.

Stalo se tak v 11., respektive 76. minutě a někdejší borec FCSB či Anderlechtu jednoznačně ukázal, že standardky by měly být jeho silnou disciplínou také v Asii.

První dvě kola vyšla střelecky i jeho brazilským spoluhráčům - do statistik se svými zásahy zapsali také Wallace, Davidson nebo Marcao.

Kantom Evergrande přitom není tým, který by byl předurčen k získávání přídělů. Za posledních osm let totiž ovládl celou soutěž hned osmkrát.

Svěřenci španělského trenéra Pedra Morilly, jehož dříve zavála profese do Betisu Sevilla nebo Granady, jsou evidentně při chuti a svou formu se pokusí prodat i při druhém výjezdu sezony do Šanghaje.

Ani Londýn, ani Moskva, nýbrž Istanbul. Král by se údajně mohl stát novým spoluhráčem Nováka ve Fenerbahce

Zdroj: sport.cz