Krmenčík: S panem Šádkem máme čistý stůl. Je mi teprve 29 let, takže budoucí návrat do Plzně možný je, uvidíme

Krmenčík: S panem Šádkem máme čistý stůl. Je mi teprve 29 let, takže budoucí návrat do Plzně možný je, uvidíme

Michael Krmenčík (29) se nechal slyšet, že mu Persija Jakarta předložila takovou nabídku, jež se jednoduše nedala odmítnout. Víc k tomu podle jeho slov není třeba dodávat.

Na pomyslném stole mu přitom i přes slabé jaro v Edenu leželo několik zajímavých evropských nabídek. O jaké klubové adresy šlo konkrétně?

"Chorvatská Rijeka, ale ta nepřicházela v úvahu. Potom Norimberk, ve hře byl také návrat do Paoku Soluň. A taky Plzeň," přiblížil v interview pro sport.cz někdejší forvard Brugg.

V Doosan aréně však po podzimním incidentu ve vzájemném šlágru moc oblíbený není. Jak moc byl návrat na západ Čech reálný?

JE SUPER, ŽE TU BUDEME TŘI ČEŠI, SE KTERÝMI SI MŮŽEME ŘÍCT NĚCO ČESKY A POKECAT O NAŠÍ ZEMI, HLÁSÍ Z JAKARTY KRMENČÍK

"S panem Šádkem žádný problém nemám, nikdy jsem ani žádný neměl. Sedli jsme si jako dva kamarádi ke kafi, popovídali jsme si o tom všem. S panem Šádkem máme čistý stůl. Posypal jsem si hlavu popelem. On mi řekl, že jsem pitomec a podali jsme si ruku. Řekli jsme si věci narovinu, byť k dohodě nakonec nedošlo. Fotbal je ale nevyzpytatelný. Teď přišel Honza Kuchta do Sparty, což by těžko někdo mohl předvídat," poukázal na domácí přestupovou bombu "Krmelec", jehož vyjádření nabídl web sport.cz.

I když to vypadalo, že si za sebou dveře do Štruncových sadů definitivně zavřel, nakonec by věc tak horká být nemusela.

"Teď jsem v Indonésii, mám v Persiji smlouvu na tři roky. Je mi ale teprve devětadvacet, takže návrat do Plzně možný je. Uvidíme," zakončil na sport.cz rodák z Kraslic, jenž si na domácí mapě zahrál i za Sokolov, Čáslav, Vlašim, Baník či Duklu.

Krmenčík se stal překvapivě opět kolegou Kúdely. Bývalý šéf Dortmundu vysvětlil, proč ho nalákal do Indonésie...

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.