Proč by mohlo být OGC Nice černým koněm Ligue 1?

Proč by mohlo být OGC Nice černým koněm Ligue 1?

V Ligue 1 dlouho panuje celek z hlavního města Francie - PSG. Není se co divit, jen útok Neymar-Mbappé-Messi vzbuzuje strach a hrůzu, ale i tyto hvězdy jsou jen lidi. Proč by mohlo být OGC Nice černým koněm letošního ročníku soutěže?

Mnozí z nás s jistotou počítají s tím, že další sezóna v Ligue 1 bude jako přes kopírák a PSG znovu uíská titul. Pravda, muselo by stát něco hodně nepředvídatelného, aby se toto proroctví nenaplnilo, ale co takhle Top 3? Nice v minulé sezóně skončilo na pátém místě a to nemusí být konečná.

Je jasné, že o Top 3 bude bojovat Marseille, Monako, Rennes nebo Lyon, ale i přesto jak dobře všechny týmy posílily do nové sezóny, stále se zapomíná na OGC Nice, které by mohlo být tím pravým černým koněm soutěže.

Nice udělalo v létě několik kvalitních přestupů, které mohou právě k tomuto překvapení dopomoci. Po příchodu Aarona Ramseyho do klubu přišli i Alexis Beka Beka, Mattia Viti nebo Kasper Schmeichel.

Na soupisce už figurují zkušení hráči jako Dante, Jean-Clair Todibo, Pablo Rosario nebo Kasper Dolberg a Andy Delort. Nejedná se o nezkušený tým, který by neveděl, jak bojovat jako lvi.

Dokáže se OGC Nice zvednout k životním výkonům a ukázat, že i s nimi se musí počítat nebo skončí znovu v Top 7?

zdroj: ogcnice.com