Staněk dokáže tým podržet v nejtěžším momentu, má před sebou velkou budoucnost, věští Limberský

Staněk dokáže tým podržet v nejtěžším momentu, má před sebou velkou budoucnost, věští Limberský

Šestadvacetiletý český reprezentant Jindřich Staněk v odvetném pohárovém utkání proti Šeriffu Tiraspol záři a to přitom nebyl stoprocentně zdravý...

Ošetření si ostatně vyžádal i po jednom ze svých úterních zákroků v Doosan aréně a mělo to své důvody.

"Stalo se mi to při rozcvičce, kdy jsem šel na dlouhou ruku do střely. Pochroumal jsem si rameno. Po těch dvou zákrocích jsem si ho raději nechal zchladit. Doufám, že do dvou dnů bude rameno v pohodě," snažil se zůstat optimistou bývalý branakář Sparty, Evertonu i Českých Budějovic.

Plzeňští mají jistotu play-off o Ligu mistrů i díky jeho bravurním zákrokům. Nejprve si poradil s prudkou ranou pod břevno, následně ukázal pohotovost po hlavičce z těsné blízkosti tří tyčí Viktorie.

"Hlavička šla od země. Na centr jsem se dostat nemohl, zůstal jsem na čáře. Nechtěl jsem chodit nikam napřed, abych mohl zareagovat. Jsem rád, že to vyšlo a že jsme potom dali gól. Tím jsme zápas zlomili," liboval si 192 centimetrů vysoký svěřenec Michala Bílka.

Ve studiu O2 TV Sport ho za jeho zákroky chválila i ikona minulých plzeňských dní David Limberský. Ten je přesvědčen o tom, že s takovou dlouhou ve Štruncových sadech nezůstane.

"Magic Jindra. Klobouk dolů, co předvedl za zákroky. Dokáže tým podržet v nejtěžším momentu, má před sebou velkou budoucnost," předpověděla osmatřicetiletá hvězda třetiligové Jiskry Domažlice.

Je to blízko, přitom strašně daleko, říká gólový Kliment o skupině LM. To, že bude mít takový začátek, nečekal...

Zdroj: fcviktoria.cz, O2 TV Sport