Klopp si musel pozvat ostrostřelce Darwina na kobereček: Podobné reakce vidět nechci, takto by se chovat neměl

Klopp si musel pozvat ostrostřelce Darwina na kobereček: Podobné reakce vidět nechci, takto by se chovat neměl

Liverpool v novém ročníku Premier League pořád ještě nevyhrál a špička mu začíná pozvolna unikat. Bývalý kapitán Reds Jamie Carragher poznamenal, že kdyby hrál devatenáctinásobný šampion Anglie proti Crystal Palace v jedenácti lidech, je si jistý, že by si připsal tři body.

Úřadující vicemistr Premier League však byl oslaben po vyloučení uruguayského forvarda Darwina Núňeze, jenž šel ven poté, co za těsné až otravné bránění oplácel dánskému obránci Jaochimovi Andersenovi.

Letní nováček z Benfiky Lisabon, který dorazil k řece Mersey za necelé dvě miliardy korun, se stal teprve druhým hráčem liverpoolské historie, jenž byl při svém debutu ve městě Beatles vyloučen. Poprvé tak učinil dvanáct let zpět Joe Cole, jenž nedohrál šlágr proti Arsenalu.

Jürgen Klopp si s ním promuvil. "Byl vyprovokován, ale takhle by se chovat neměl. Takovou reakci vidět nechci. On ví, že to na něj obránci budou zkoušet, ale musí se udržet. Darwin ví, že spoluhráče nepotěšil. Nechám ho vychladnout a druhý den si promluvíme," vyprávěl na oficiálních stránkách Reds německý odborník.

Nový gólostroj Liverpoolu, který dorazil jako náhrada za Sadia Maného, si v nejbližší době díky okamžité červené odpočine tři zápasy včetně blížícího se třaskavého taháku proti Manchesteru United. Týkat se pak nebudou ani střety s Bournemouthem a Newcastlem a navázat gólově na Fulham bude moci až proti Evertonu, se kterým se jeho tým potká v úvodu září.

"Nucenou pauzu využijeme k tomu, aby byl ještě lépe fyzicky připravený. Trdý trénink není trestem za vyloučení, ale je důležitý k tomu, aby byl ještě silnější," uzavřel exkouč Borussie Dortmund, jenž pracuje na ostrovech již necelých sedm let.

Rozhodl první zápas sezóny, ale teď ho čeká pauza! Di María se zranil

Zdroj: liverpoolfc.com